lek. dent. Jarosław Duda

Profesjonalne podejście i super kompetencje. Zabiegi są wykonywane dokładnie i sprawnie. Bardzo polecam!

Nie polecam , Pan Duda stał się strasznie nie delikatnym stomatologiem dlatego zrezygnowalem z jego usług , dodatkowo ząb który był leczony kanałowo i nie kosztował on mało ma teraz zapelenie i będe musiał go leczyć pod mikroskopem na 3 razy takie pieniązki dzięki wcześniej wymienionemu " doktorowi " . Ponadto po leczeniu kanałowym wróciłem do Pana rok poźniej z bólem zęba , zostałem przyjęty z łaską i zrobiono mi zdjęcie po którym dowiedziałem się "że nic mi nie jest" . :)

Nie jestem zadowolony gdyż boli mnie ząb który miał tam robioną plombe. Boli mnie też ząb który miał ukruszony róg, nie mogę nim nagryzać od wielu lat.

Bardzo polecam. Do Pana doktora chodzę od dziecka. Leczy się u niego cała moja rodzina. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie zamieniłabym na żadnego innego stomatologa. Dokładny, delikatny, a przy tym wszystkim bardzo uprzejmy.

Godny polecenia stomatolog, delikatny, uprzyjmy i co najważniejsze kompetentny , polecam mimo długich terminów oczekiwania na wizytę.

Bardzo dobry stomatolog. Od 8 lat lecze sie i kontroluje u niego.

Bardzo dobry stomatolog. Od 8 lat lecze sie i kontroluje u niego.

Bardzo dobry stomatolog.Solidnie leczy i nie zdziera kasy.

Bardzo dobry stomatolog.Solidnie leczy i nie zdziera kasy.