lekarz Jarosław Dziurda

Chirurg ogólny, Urolog

Był wspaniałym lekarzem zawsze stawiał dobro pacjenta ponad wszystko. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Spoczywaj w pokoju

Bardzo dobry lekarz i wspaniały kolega. Mimo przeciwności losu zawsze pełen wiary, uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata. Szpital bez Niego to już nie ten szpital.

Był wyjątkowym człowiekiem i lekarzem. Będzie nam Go brakowało. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Wyjątkowy lekarz, który ma czas dla pacjenta i naprawdę potrafi leczyć i wyleczyć. Polecam wszystkim, a dodatkowo jest bardzo sympatyczny. Lekarz z sercem, który jest ludzki i ma sumienie:)

Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, bardzo sumiennym, który przejmuje się losem chorego. Kiedyś mieszkaliśmy w tym samym bloku i w tej samej klatce. Obecnie jestem Jego pacjentką. Lekarz z powołania i na dodatek bardzo sympatyczny:)))

wszystko super, w końcu ktoś porządnie załatwił problem z którym męczyłem się od ładnych paru lat.

mam wrażenie, że temu lekarzowi nie chce się wynaleźć przyczyny dolegliwości, jeśli objawy wykraczają poza jego wiedzę lekarską

ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok

ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok, ogólnie ok

zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Wykrył u mojego brata przerost prostaty, choć brat ma 25 lat.

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry człowiek,a to również ważne dla chorego!Zdecydowanie polecam jak fachowca ,duża wiedza i umiejętności.