Jarosław Dziurman

Polecam wszystkim , nie ma lepszego stomatologa , a wiem co mówię bo od 13 roku życia obraziłem się na szczoteczkę ,oszukiwałem rodziców ,że zęby umyte, aktualnie mam 30 lat i Pan Jarosław ratuje co się da , a co najważniejsze bardzo dobrze mu to wychodzi , szczerze Polecam !!

Największe uznanie profesjonalizmu. Z jednej strony to dobrze, bo po leczeniu u Dr Dziurmana są bardzo długie okresy remisji :-) ale z drugiej strony żal, że nie ma jeszcze jakiejś specjalizacji, bo ze swoim powołaniem do zawodu lekarza uratowałby pewnie nie jedno życie. Do tego wspaniały personel, Wielki Ukłon! Bardzo serdecznie dziękuję! Magdalena Juchniewicz

sssssssssssssssssssssuper cały gabinet Doktor kochany oczywiście Pani Gabrysia super duet niesamowity polecam

Lekarz godny polecenia. Miałem Ekstrakcje szóstki i jestem zadowolony. Podczas rwania dr wesoły pogodny poprostu śmiesznie było. Jestem Mega zadwowolny.

Jestem pacjentem dr Dziurmana od lat. Nigdy się nie zawiodłem. W gabinecie zawsze miła atmosfera. Polecam!!!

Niezwykle kompetentny, świetny fachowiec. Wysoka kultura, pogoda i zawodowy profesjonalizm bardzo wyrózniają pracę doktora wśród innych (4) leczących mnie wcześniej stomatologów. POLECAM!

To jest medyczny fenomen i dusza człowiek. Zębami zajmuje się kompleksowo. Jak raz do Niego pójdziesz -to wrócisz znowu, bo jest świetnym specjalistą, ale wrócisz nieprędko, bo zęby po Jego leczeniu są nie do zdarcia.Uczciwie kontroluje zęby, nie naciąga, daje wybór. Poza tym cudownie umie podejść do dzieci - taki luzak i magik, że dzieci wychodzą zachwycone!Polecam, naprawdę.

Dzięki niemu mojemu mężowi udało się przełamać strach przed dentystą. Jego poczucie humoru rzeczywiście rozluźnia atmosferę na tyle, że czasami zapomina się, że to wizyta u stomatologa. Udzielił mi wiele porad na temat dbania o zęby. Leczę u niego zęby od dziecka i nigdy się nie zawiodłam. Ból zminimalizowany do maximum, podejście do pacjenta bardzo życiowe. Po przeprowadzce dojeżdżam do niego 30 km, ale wiem, że dentysty już nie zmienię. Jest świetny.

Jak choć raz pójdziecie do pana Jarka to na 100% z nim zostaniecie,super gość,chce się go przytulić jest taki fajowy...

Fantastyczny człowiek, jako lekarz-nienaganny fachowiec, dzięki niemu przełamałam strach, zero bólu, zero wstydu- a miałam się czego wstydzić:)bo dzięki innym dentystom kilka lat nie naprawiałam zębów ze strachu przed bólem. polecam wszystkim ludziom, bo naprawdę w gabinecie panuję świetna atmosfera, personel pierwsza klasa.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubin"?

Jacek Zboch

adres nieaktualny