prof. JarosŁaw Fabiś

Pan profesor Fabiś to świetny specjalista, w parę minut wiedział co mi jest, czego żaden z Szczecińskich ortopedów nie potrafił stwierdzić. Przez cztery lata w Szczecinie nie udało mnie się zdiagnozować, a wykonano mi 2 USG i 4 blokady również pod USG. Samo to świadczy o ogromnej wiedzy jaką profesor posiada. Co więcej, pierwszy raz spotkałam się by lekarz sam się “pofatygował” by widzieć rezonans w czasie rzeczywistym, to tylko świadczy o zaangażowaniu. Klinika jest świetnie wyposażona, a rehabilitacja z “prawdziwego zdarzenia”. Świetni specjaliści, a wszystko jest pod czujnym okiem profesora. Faktycznie, kolejki ogromne, i należy sobie zarezerwować cały dzień na wizytę w klinice, ale rekompensuje to brak konieczności zjechania całego miasta by zrobić osobno wszystko badania i wyniki. Klinika jest tak wyposażona, że całą diagnostykę wykonuje się na miejscu.

Pan doktor niewątpliwie specjalista w swojej dziedzinie. Na wizytę prywatną mam jednak nadzieję, że już nigdy nie będę musiał się zjawić u Doktora. W życiu nie zostałem tak potraktowany przez lekarza. Klinika to fabryka do zarabiania pieniędzy. Poczułem się jak numerek w kolejce . Doktor przyjął mnie w końcu po 1,5 h czekania. Zanim zacząłem mówić co mi dolega załatwiał inne sprawy przez telefon, poszedł jeszcze do innego pacjenta. Powysyłal mnie na różne, niepotrzebne odpłatne badania. Za każdym razem nie pamiętał mojego imienia, myliło mu się z czym przyszedłem. Zapytał przy kolejnym wejściu do gabinetu czy boli kostka a ja z czym innym przyszedłem. Poczułem się na koniec jakbym dostał w twarz. Wyszedłem bez diagnozy zostawiwszy sporo pieniędzy. Jak dla mnie zero podmiotowości w podjęciu do pacjenta. Nigdy więcej

Bardzo polecam profesora Fabisia. To lekarz z ogromną wiedzą, kompetencją, ale przede wszystkim z wielkim sercem do pacjenta. Tata miał już dwie operacje u doktora i za każdym razem wszystko poszło bardzo sprawnie i profesjonalnie .

Szczerze odradzam Byłem na wizycie u prof. Fabisia w centrum FMC w Łodzi. Moja pierwsza wizyta u pana Fabisia była zaplanowana na godzinie 19:40, a do gabinetu wszedłem dopiero o 21:11. Czas pobytu w gabinecie to niecałe 15 minut, w czasie których prof. zrobił mi USG Achillesa i skasował za to 400 zł. Pan Fabiś zlecił mi abym pojawił się następny raz w sobotę rano w FMC i zrobił ocenę chodu (koszt 140zł) i z wynikami miałem się w tym samym dniu pojawić w gabinecie profesora. W kolejce do gabinetu ...

Szczerze odradzam
Byłem na wizycie u prof. Fabisia w centrum FMC w Łodzi. Moja pierwsza wizyta u pana Fabisia była zaplanowana na godzinie 19:40, a do gabinetu wszedłem dopiero o 21:11. Czas pobytu w gabinecie to niecałe 15 minut, w czasie których prof. zrobił mi USG Achillesa i skasował za to 400 zł. Pan Fabiś zlecił mi abym pojawił się następny raz w sobotę rano w FMC i zrobił ocenę chodu (koszt 140zł) i z wynikami miałem się w tym samym dniu pojawić w gabinecie profesora. W kolejce do gabinetu byłem pierwszy, ale niestety przez ponad 90 minut profesor nie znalazł dla mnie czasu, mimo że zaznaczył w czasie pierwszej wizyty, iż będę przyjęty poza kolejnością. W międzyczasie przychodzili nowi pacjenci, którzy byli zapraszani do gabinetu, a ja nadal czekałem. Postanowiłem się w rejestracji zapytać o co tu chodzi. Pani, z którą rozmawiałem (chyba jedyna miła osoba w tym miejscu) powiedziała, że poinformuje profesora o całej sytuacji i tak też zrobiła. Pan Fabiś wyszedł z gabinetu i zdziwiony, że mnie widzi zapytał na którą godzinę byłem umówiony, a gdy odpowiedziałem, że profesor na poprzedniej wizycie zapewniał mnie, że mam godziny nie ustalać bo będę poza kolejnością przyjęty. Wówczas stwierdził, że za chwilę mnie przyjmie.Niestety od tego momentu czekałem kolejne pół godziny, po upływie których stwierdziłem, że z takim nierzetelnym i lekceważącym innych ludzi lekarzem nie chcę mieć już nic wspólnego i wyszedłem z przychodni.
Podsumowując moje "wizyty" u pana Fabisia:
- pan Fabiś z czasem pacjentów nie liczy się w ogóle;
-człowiek nie jest traktowany jak pacjent potrzebujący pomocy, tylko jako "jeleń", który przyniesie kasę i jeszcze będzie cierpliwie czekał w kolejce pół dnia,
-straciłem na rzecz pana Fiabisia 540 zł, plus koszty dojazdu (do Łodzi mam ponad 100km), a żadnej diagnozy ani pomocy nie udało mi się tutaj uzyskać, więc generalnie pozostało mi tylko uczucie, że zostałem w perfidny sposób oszukany.

Profesjonalny, uprzejmy fachowiec w dziedzinie ortopedii. Stawia trafne diagnozy i prowadzi pacjenta przez cały okres leczenia. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Doktora.

Profesor Jarosław Fabiś to wspaniały ortopeda - traumatolog. Trafiłem do Niego po skręceniu kolana - zerwany ACL, naderwany MCL, pęknięte obie łąkotki w kolanie. Pan Profesor podczas pierwszej wizyty zlecił MRI, rehabilitację, poprowadził leczenie i poskładał kolano. Obecnie już ponad dwa miesiące po operacji i wszystko idzie ku dobremu, żadnych bóli w kolanie, żadnych powikłań, kolano stabilne, od trzech tygodni chodzę bez kul. Noga wraca do sprawności. Mogę tylko polecić i podziękować za pomoc.

Mogę tylko polecić i podziękować za pomoc.

Witam, Do Pana profesora trafiłam z powodu dość poważnego złamania lewego podudzia. Pan profesor, pomimo dużej ilości pacjentów przyjął mnie i od razu skierował na operację do szpitala. Operacja przeprowadzona szybko i fachowo. Szczerze Polecam bardzo dobry ortopeda, konkretny i profesjonalny. Pozdrawiam Pana profesora.

Bardzo dobry fachowiec. Szybka diagnoza. Operacja dobrze przeprowadzona a potem odpowiednio dobrana fizjoterapia, która przyniosła szybkie efekty po złamaniu nóg. Podziękowania również dla fizjoterapeutów z FMC. Polecam.

Lekarz godny polecenia, bardzo dobry fachowiec, w ciągu roku zrobione dwie operacje bark i biodro. Obydwie z bardzo dobrym skutkiem.