prof. JarosŁaw Fabiś

Ortopeda

2,4

Witam Poszłam do Pana PROFESORA z polecenia i ...... bardzo się rozczarowałam. Po miesiącu wizyt, prześwietleń i rehabilitacji - bez żadnego słowa wyjaśnienia czemu to wszystko ma służyć i co mi jest - wyszłam z centrum Pana PROFESORA w gorszym stanie nie tylko fizycznym ale i psychicznym. Może to pandemia ma taki wpływ na podejście do pacjenta. Brak czasu - spóźnienia 1-1,5 h, brak wyjaśnienia sposobu i czasu trwania leczenia, niejasne informacje co do iloci zabiegów rehabilitacyjnych i ich skutków, ogólnie brak rozmowy z pacjentem, zamawianie maseczek podczas wizyty to ...

Witam
Poszłam do Pana PROFESORA z polecenia i ...... bardzo się rozczarowałam.
Może to pandemia ma taki wpływ na podejście do pacjenta. Brak czasu - spóźnienia 1-1,5 h, brak wyjaśnienia sposobu i czasu trwania leczenia, niejasne informacje co do iloci zabiegów rehabilitacyjnych i ich skutków, ogólnie brak rozmowy z pacjentem, zamawianie maseczek podczas wizyty to główne bolączki nie tylko moje, bo 6-cioro pacjentów z którymi rozmawiałam w centrum mieli takie same odczucia - mimo starań fizjoterapeutów. Najszybciej pobierana jest opłata. - smutna to rzeczywistość.
Gdzieś zagubił się Pan PROFESOR.
W skutek powyższego wylądowałam w klinice na Śląsku gdzie profesjonalnie zajęto się moim schorzeniem.

Gorąco polecam ! Tułałam się od lekarza do lekarza i nie dość ze nikt nie potrafił mnie zdiagnozować to jeszcze mówili że musi boleć i tak już będzie. U prof Fabisia już po pierwszej wizycie i zrobionym USG wyszłam z rozpoznaniem i planem leczenia! Po rehabilitacji okazało się ze operacja nie będzie konieczna i mogłam wrócić do pracy i sportu. Gorąco polecam ! Wybitny specjalista.

Brak zainteresowania dolegliwościami pacjenta. Nie wykonał właściwych badań. Nie potrafi zdiagnozować. Zleca zabiegi i badania w swoim gabinecie fizjoterapii. Drogie i zbędne w skutek złej diagnozy. Niepoprawnie (pisownia) wypisane zlecenie na dodatkowe badanie. Osoby próbujące odczytać miały niezłą zagwózdkę i ubaw. Cena za wizytę obejmuje wykonanie USG, którego nie wykonano. Pieniądze i tylko pieniądze.

Prof. Fabiś, doskonały ortopeda!!!! POLECAM GORĄCO! doskonała wiedza i wielkie umiejętności, uratował moja stopę po wypadku!! dokonał koronkowej roboty, dzięki Profesorowi chodzę!!!

nie potrafi zdiagnozować urazu , jest arogancki wobec pacjenta , mało czasu poświęca na zdiagnozowanie choroby, mało kompetentny , jest tylko nastawiony na pieniądze , stanowczo nie polecam . z poważaniem

z poważaniem