prof. JarosŁaw Fabiś

Ortopeda

3,3

Gorąco polecam ! Tułałam się od lekarza do lekarza i nie dość ze nikt nie potrafił mnie zdiagnozować to jeszcze mówili że musi boleć i tak już będzie. U prof Fabisia już po pierwszej wizycie i zrobionym USG wyszłam z rozpoznaniem i planem leczenia! Po rehabilitacji okazało się ze operacja nie będzie konieczna i mogłam wrócić do pracy i sportu. Gorąco polecam ! Wybitny specjalista.

Prof. Fabiś, doskonały ortopeda!!!! POLECAM GORĄCO! doskonała wiedza i wielkie umiejętności, uratował moja stopę po wypadku!! dokonał koronkowej roboty, dzięki Profesorowi chodzę!!!

nie potrafi zdiagnozować urazu , jest arogancki wobec pacjenta , mało czasu poświęca na zdiagnozowanie choroby, mało kompetentny , jest tylko nastawiony na pieniądze , stanowczo nie polecam . z poważaniem

z poważaniem