lekarz Jarosław Fijołek

Neurolog

Lekarz godny polecenia , duża wiedza i bardzo kulturalne i fachowe podejście do problemu zdrowotnego pacjenta. Prawidłowe postawienie diagnozy i odpowiednie zastosowanie leczenia, oraz rozwiązywanie zdrowotnego i jakże ważnego psychicznego problemu pacjenta naprawdę super, polecam.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, ale przede wszystkim podejściem do pacjenta i zainteresowaniem. To rzadkość w dzisiejszych czasach.

Lekarz o dużej kulturze, szanujący godność pacjenta, wyrozumiały, potrafi nawiązać dobry kontakt, kompetentny, ma plan leczenia. Zawsze stara się pomóc. PAN Doktor leczy mnie od 9 lat. Każda wizyta daje poczucie bezpieczeństwa, a przekazywane wnioski i zalecenia pomagają mi w zdyscyplinowaniu się w leczeniu.

Zglosilam się do dr z bólami głowy , ktore utrudnialy mi codzienne funkcjonowanie. Po badaniu neurologicznym , wywiadzie zlecił mi tomografie (chyba przede wszystkim żeby mnie uspokoić)że wszystko jest ok Przepisal leki ktore zadzialaly . Tomografia wyszla dobrze. Diagnoza pana doktora okazala się sluszna .Bole napięciowe.

Wspaniały lekarz. Ma cudowne podejście do pacjentów, Polecam wszystkim cierpiącym na bóle głowy, aby zgłosili się do tego doktora :)

być może nadmiar obowiązków powoduje , że nie zawsze mile odnosi się do pacjentów , a zwłaszcza ich rodzin. Ma dobry kontakt z pozostałym personelem w szpitalu , co również może rzutować na relacje z pacjentami .

Wciąż poszukujesz "Neurolog Pabianice"?

Konopnickiej 17 lok. 1

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź
Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice
Miejska Przychodnia Zdrowia Rzgów
ulica Ogrodowa 11a
95-030 Rzgów
Urocza 33
95-020 Andrespol
Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
90-131 Łódź
Eskulap
Laska 62/64 przy poczcie
95-200 Pabianice
Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
Samorządowa Przychodnia Zdrowia w Tuszynie
ulica Żeromskiego 24/26
95-080 Tuszyn
Wiejska 6/m.41
Centrum Stomatologii i Protetyki " PABDENT" Pabianice
Łaska 46/48
95-200 Pabianice
Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
Przychodnia