Zdecydowanie POLECAM. Doktor prowadził moje 2 z 3 donoszonych ciąż, przeprowadzał mój zabieg w szpitalu, był zainteresowany wszelkimi sprawami poporodowymi i związanymi z noworodkiem, nawet był obejrzeć moje dziecko na oddziale wcześniaków :) Fachowiec przez duże F. W razie komplikacji działa szybko i skutecznie. Jedyny z lekarzy, któremu ufam w 100 %.

Doskonaly ginekolog poloznik z powolania, godny polecenia kazdej kobiecie w kazdym wieku.

Najlepszy ginekolog w Trójmieście. Prowadził moją pierwszą ciążę, zdiagnozował problemy z zajściem w drugą. Chodzę do niego od 4 lat i nie zamierzam przestać.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Wspaniale wszystko tłumaczy, bba o swoje pacjentki, prowadził moje dwie ciąże - choć z komplikacjami dzieki niemu zakończyły sie pozytywnie - mam dwóch, wspaniałych synków - z całą odpowiedzialnością polecam! Bardzo dobry diagnosta USG!

Prowadzę u Pana doktora 2ga ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza, bardzo cierpliwy, ciepły i dowcipny człowiek, w szpitalu również dogląda "swoje" pacjentki i wspiera ja.

Prowadził moja ciążę i mam nadzieje, ze poprowadzi następne ;) Profesjonalny, sympatyczny, z poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam!!!

Witam Jestem pacjętką dr. od ok 4 lat, obecnie prowadzi moją pierwszą ciąże. Wizyty zawsze są prowadzone profesjonalnie, dr udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie, zlecane są niezbędne badania w gabinecie panuje miła atmosfera.POLECAM

Witam

Godny zaufania ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjęta .

Godny zaufania ,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjęta .

Pacjentką doktora jestem od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Dobrze, że są w Polsce tacy lekarze, kompetentni fachowcy, budzący sympatię pacjenta. Spodziewam się dziecka i mam pewność, że pod opieką Doktora jestem w naprawdę dobrych rękach.

Dr.prowadził moją ciążę i naprawdę jestem zadowolona. Nie zleca zbędnych badań. Bardzo miły, sympatyczny z poczuciem humoru:) Został mi polecony przez znajomą a ja polecam Go swoim koleżankom!!!

Wciąż poszukujesz "RTG Sopot"?

Jerzy Zabul

81-750 Sopot

Medycyna Specjalistyczna
Grunwaldzka 36a (parter)
Sopot
Prywatna Przychodnia Lekarska Binpol s.c.
Partyzantów 80

83-050 Kolbudy
NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
ulica 10 Lutego 21
81-364 Gdynia
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica  Klasztorna 7
83-400 Kościerzyna