lek. dent. Jarosław Gąszcz

Lekarz dla którego liczą się tylko pieniądze, pacjent nie ważny liczy się tylko kasa, jeśli chcesz o coś zapytać, nie możesz, ponieważ lecą minuty tak się wyraził , zaleczony ubytek trzyma się 2 miesiące, brak profesjonalizmu dobrania odcienia wypełnienia, nieprzyjemny na zadane pytania odpowiada niegrzecznie i zdawkowo, i szybko nie zainteresowany problemem pacjenta, tylko szybko odpowiada proszę dzwonić umówić następna wizytę , po zejściu z fotela nawet nie zapyta czy wszystko jest dobrze, tylko hasło za to biorę tyle, wysokość kwoty i dowidzenia

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam, usunięcie zęba bezbolesne i mega szybkie, żadnych komplikacji i złota rączka w swojej dziedzinie polecam wszystkim którzy panicznie boją się dentysty;)

Prawdziwy profesjonalista, bez dwóch zdań. Poza tym miły, uprzejmy, dowcipny i tani. Polecam każdemu!

Pierwszy raz miałam wyrywanego zęba i to 8, bardzo się bałam, wizyta trwała 10 min, a po zabiegu zero opuchlizny i powikłań, bardzo dobry lekarz, naprawdę polecam, super podejście do pacjenta

To świetny lekarz. Po rozmowie telefonicznej przyjął mnie w niedzielne południe, ponieważ ząb bardzo bolał. Bardzo bałam się usunięcia ósemki ale nic nie bolało. Dostałam znieczulenie i ząb został wyrwany w 2 minuty. Nie mam dużej opuchlizny i nie boli. Pan Gąszcz to anioł a nie "okropny dentysta". Polecam!

Miałam identyczne przerażanie jak zobaczyłam młodego doktora. Ale nic bardziej mylnego! Pełen profesjonalizm, pewność siebie i dodatkowo uśmiech na twarzy. Wyrwanie dwóch, jeszcze w pełni niewidocznych i głęboko zakorzenionych ósemek trwało dosłownie krótki moment. Polecam!

Muszę powiedzieć, że to ŚWIETNY lekarz !!! Na początku sie przeraziłam , że jest taki młody ale potem okazało się, że wiek nie gra roli! Doskonały specjalista , przemiły człowiek, pełen zrozumienia i serdeczności wobec pacjenta! Posiadają tam nowoczesny sprzęt a także oferują wysoki standard leczenia!!! W tym przypadku potwierdza się powiedzenie, że nie taki diabeł straszny jak go malują :) Pan Doktor zrobił kawał dobrej roboty i przywrócił mi wiarę w dentystów, za co serdecznie dziękuję!!! POLECAM w 100 %!!!!!!!!!!!!!

POLECAM w 100 %!!!!!!!!!!!!!

Potwierdzam opinię poprzednią. Lekarz wyrywał mi ósemkę , z którą inni lekarze nie mogli sobie poradzić, a on wyrwał ją "błyskawicznie". Polecam usługi tego właśnie lekarza

Bardzo dobry dentysta. Polecam. Leczył mi zęba kanałowo, udzielił mi wszelkich informacji dotyczących leczenia.