lekarz Jarosław Glibowski

Pediatra

Poszłam z dzieckiem goraczkujacym trzecia dobe i wyszlam z receptą na biegunkę. Ponadto dostalam przykaz pojscoa do lekarza rodzinnego i poproszenia o skierowanie na badanie moczu. Pomijam fakt ze bylam wlasnie w szpitalu, gdzie mozna bylo to zrobic od reki.. spędziłam w gabinecie 30 min bo Pan doktor nie potrafil wypisac recepty, wyszedl sobie gdzies na jakies 15 minut....mruczal cos pod nosem niezrozumiale, a na koniec dodal ze gdyby dziecko jeszcze raz mialo goraczke to podac przeciwgoraczkowy syrop. Najwyzsze kompetencje, serio nigdy bym sie nie domyslila ze goraczki 40 stopni nalezy zbijac. Nie polecam z calego serca. Wiecej szkody z takiego lekarza.

Lekarz nie znający się dzieci leczy tylko członkami nie polecam.Lepiej iść do swojego lekarza lub prywatnie