lekarz Jarosław Głowacki

3,2
3,3
3,1
2,9

Byłam u pana doktora dwa razy przed zajściem w ciążę, wydawał się osobą kompetentną i godną zaufania, dlatego postanowiłam że to właśnie on będzie mi ciążę prowadził. Popełniłam ogromny błąd. Zostałam obdarta z tych szczęśliwych chwil pierwszych tygodni ciąży. Na moje pytania nie została udzielona odpowiedź, gdy dostałam infekcji i przyszłam wcześniej niż zaplanowana wizyta zostałam za to skrytykowana, swoje niezadowolenie pan doktor bardzo dobitnie okazuje( werbalnie i niewerbalnie) . Doszło do tego że bałam się chodzić na wizyty. Zapomina przepisywać leki. Traktuje pacjentki szablonowo, jest niekulturalny . Najlepiej się nie odzywać i o nic nie pytać (co jest trudne w ciąży) . Dwa razy wyszłam z płaczem z gabinetu, złe informacje przekazuje w sposób karygodny. Wmówił mi że być może poroniłam i niepotrzebnie robiłam badania ponieważ są one drogie, na usg usłyszałam że płód JESZCZE żyje i z taką wiedzą został mnie bez wyjaśnienia co dalej. Gdy czekałam na usg wraz z innymi pacjentkami dokładnie słyszałam jak krzyczał na ciężarna w gabinecie. Być może zachowuje się tak tylko w stosunku do pacjentek na NFZ (przecież też ma za to płacone) . Być może jest wypalony zawodowo, nie wiem ale tak się nie traktuje ludzi. Na szczęście swoją ciążę prowadzę już u innego lekarza. Przynajmniej wyjaśniła się kwestia tego że nie ma do pana doktora kolejek i praktycznie na wizytę na NFZ można się dostać już na drugi dzień. Jeśli jakaś kobieta chce u niego prowadzić ciążę to zdecydowanie nie polecam.

Niestety musze sie przychylic do negatywnych opinii. Bardzo zarozumialy lekarz, bez powalania, rozumienia pacjentki i jej potrzeb. Bylam u dr 2 razy w ciazy i gdybym nie poszla do innego specjalisty moglabym stracic dziecko gdyz dr Glowacki nie wykryl krwiaka a wszelkie moje obawy i pytania zbywal parsknieciem. Probowal mnie tez ponizyc natomiast mam swoje granice tolerancji i po prostu wyszlam zegnajac sie ozjemble. Podejrzewam ze wiekszosc pozytywnych opinii pacjentek jest z jego gabinetu prywatnego bo na nfz dr kobiety traktuje jak niewygodne meble i woli sie bawic telefonem lub facebukowac. Nie idzcie do niego mimo malych kolejek...bo wiecie ze do dobrego ginekologa na nfz sie trochę czeka a u dr Glowackiego otrzymacie tylko lzy i zdenerwowanie. Najgorszy ginekolog u ktorego bylam. Z reka na sercu polecam natomist dr Oske, dr Tarnawskiego i dr Pasternoka...niestety u nich jest dlugi czas oczekiwan i skusil mnie krotkim terminem ten miernota Glowacki. Nigdy w zyciu juz wiecej !

Nie polecam tego PANA nikomu,jest niesympatyczny,probuje naciągnąć na dodatkowe badania w dodatku nie jest kompetentny,nie stawia odpowiedniej diagnozy,tworzy atmosferę skrępowania.Pokazuje swoją wyższość nad pacjentka a niestety wiedzy mu brak.Sposob jego wypowiedzi jest mało zachecajacy.Szczerze nie polecam.Pan minal się z powołaniem.Sa Inne prywatne gabinety,gdzie można być traktowanym po ludzku oraz przede wszystkim z kompetencja.

Chodzę do tego lekarza do Przychodni na Waryńskiego. Mam robione badania cytologiczne, kolposkopię i usg. Nie spotkałam się z Jego nieuprzejmością. Na konkretnie zadane pytanie jest konkretna odpowiedź. Jak dla mnie jest bardzo rzeczowy, kompetentny. Nie lubię owijania w bawełnę, a ten lekarz taki na szczęście nie jest. Rozmowny być nie musi, ja dużo mówię i pytam. Jak dla mnie lepszego nie ma. Tylko trochę drogie leki zostały mi przepisane.

Uprzejmy to On może nie jest (dzień dobry to tylko z gabinecie odpowiada), zawsze się spóźnia, ale jest dobrym lekarzem, gdy zadaje mu pytania zawsze odpowiada (nawet na dziwne, bo sam powiedział że nie ma głupich pytań po prostu jest niedoinformowanie)zleca wszystkie niezbędne badania, jeśli chodzi o leczenie to wypisuje dość drogie lekarstwa, czas jaki poświęca pacjentowi to zależy od humoru, ale raczej spotykam się z tym że ma czas (tylko raz miałam sytuacje gdy na usg spóźnił się ponad godzinę i prawie nic mi nie powiedział, tylko tyle że z dzieckiem jest wszystko dobrze i to trwało może z 2 min.) Ale to był jedyny lekarz który przyjął mnie tak szybko, kiedy miałam problemy w ciąży i dzięki jego leczeniu mogła zajść w kolejną ciąże, chodź miałam duże problemy i inni lekarze powiedzieli mi że mnie wiadomo czy zajdę w ciąże.

Tuż przed wyjazdem na wakacje dopadła mnie infekcja... Trzydniowa domowa kuracja nic nie dała także udałam się do lekarza. Wizytę umówiłam telefonicznie na 15 minut przed wejściem do gabinetu. Przeczytałam w internecie kilka komentarzy te bardzo dobre i te złe również. Lekarz okazał się bardzo kompetentny przeprowadził szczegółowy wywiad, dokładnie mnie zbadał, wskazał na możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań na które się zgodziłam. Nie przepisuje lekarstw na oko ale w oparciu o wyniki badań. Panowała miła atmosfera, lekarz sympatyczny, uprzejmy. Poświęcił mi bardzo dużo czasu ok. 40 minut chociaż czekały już inne pacjentki. Czekam na wyniki leczenia. Bardzo polecam Małgorzata 35 lat

jestem w 18 tygodniu ciąży. Ostatnio poszłam tylko po zaświadczenie, ale zaniepokoił mnie twardniejący brzuch.Zapytałam się czy to normalne Pan Doktor stwierdził, że nie i od razu mnie zbadał, chociaż nie miałam przy sobie pieniędzy. Okazało się, że moja ciąża jest zagrożona. Doktor przepisał mi lekarstwa, kazał leżeć i wszystko wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona z Jego opieki lekarskiej.

Jestem jego pacjentką od czasu, gdy pierwszy z kilku lekarzy, po jakich przyszło mi się tułać, zaproponował i wykonał badanie tzw nadżerki - kolposkopia. Nie mówił - jak inni, że ciąża w moim przypadku to trudna sprawa, ale tak rozplanował mi przyjmowanie zwykłej Luteiny, że po 3-4 cyklach pojawił się dzidziuś. Określenie, że jest gburowaty, czy poświęca pacjentce kilka minut to totalne nieporozumienie - prowadzi moją ciążę i ostatnie kilka wizyt to było praktycznie ok. 1 godz czasu z USG. Odbiera telefony, tłumaczy, nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem. Jedyna ...

Jedyna moja uwaga - po standardowej wizycie z USG (ciąża) nie dostaję opisu badania / wyników na papierze.

Niska ocena dlatego, że J.Głowacki nie wykrył u mnie infekcji która była... nawet przy ponownej wizycie niczego nie widział. Teraz mam problem i cięzko mi wyleczyć mój problem. Bierze duzo pięniedzy a nie potrafi wykonać prostych rzeczy, widocznie pieniądze są lepsze niż zdrowie pacjentów.

1. Średnio raz na 3-4 wizyty jest uprzejmy. 2. Po stwierdzonym wyłącznie poprzez USG PCOS zalecił tabletki antykoncepcyjne bez przeprowadzenia jakiegokolwiek wywiadu (odmowa neurologa z powodu migren), po zarzuceniu pomysłu o antykoncepcji wzruszył ramionami nie proponując innych rozwiązań. 3. Kiedy powiedziałam, że moja miesiączka trwała 3,5 tygodnia usłyszałam tylko, że nie jest to normalne.

1. Średnio raz na 3-4 wizyty jest uprzejmy.