lekarz Jarosław Głowacki

Nie polecam pana doktora. Podchodzi do pacjenta jak do kolejnych zarobionych pieniędzy. Zero sympatii i pomocy... A na koniec wizyty potrafi wystrzelić z cena jak z kosmosu i to niewiadomo skąd... ponieważ nie mówi jakie badania robi i czy w ogóle pacjentka się na to godzi

Bardzo kompetentny lekarz.pomocmy w każdej sytuacji odpowiada na pytania cierpliwy osobiście polecam.nie każdy musi być wylewny lekarz ma leczyć a ksiądz spowiadać

Niestety nie polecam. Pan doktor prowadził moją ciążę w przychodni na ul Waryńskiego. Pierwszą wizytę odbyłam u niego prywatnie w innym gabinecie, gdzie zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie - uprzejmy, wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie, poświęcił mi dużo czasu. Niestety przy kolejnych wizytach na NFZ - PORAŻKA ! Inny człowiek. Sarkastyczny, opryskliwy, niejednokrotnie próbował zrobić ze mnie idiotkę, bałam się zadawać mu pytania. Prawie za każdym razem wychodziłam z gabinetu ze łzami w oczach. Robił mi badania nie tłumacząc nawet słowem tego co aktualnie wykonuje. Wiecznie z telefonem w ręce. Niestety, byłam strasznie zawiedziona.

Lekarz ekstremalnie nie uprzejmy. Jak weszłam nie odpowiedział na dzień dobry tylko bawił się telefonem. Nie tłumaczył co robi i nie prosił o zgodę na badanie.. nie wytłumaczył co mi jest tylko przepisał leki. Przez całą wizytę nie szczędził od nie miłych komentarzy. Zdecydowanie nie polecam

Ja również nie polecam.Pan jest nie miły, mało konkretny. Podczas USG nie powiedział ani słowa czy wszystko jest dobrze, sama musiałam zadawać pytania. Z większym brakiem empatii się jeszcze nie spotkałam. Tacy lekarze nie powinni leczyć!Myślę żeby złożyć skargę na tego Pana.

Byłam na wizycie w przychodni na Waryńskiego. Lekarz w czasie wizyty pobierał badania ale nie poinformował co to sa za badania ani czy się zgadzam, domyśliłam się sama co to były za badania i po co. Był bardzo niedelikatny i takiego badania to jeszcze jak miałam ich bardzo wiele nie przeżyłam. Nie wspominając już o tym ze był gburowaty i krzyczał na pielęgniarkę bo ta miała problem z komputerem i miała trudności w rejestracji. Nie chciał mi zrobić usg pomimo próśb bo martwiłam się o moja ciaze co jest moim zdaniem farsa bo zawsze przed chodząc na NFZ miałam robione usg (u innych lekarzy) a nagle w ciąży nie trzeba. Popłakałam się z nerwów po wizycie. Nie polecam, nie wiem czy lekarz miał gorszy dzień czy co ale na pewno nie wrócę

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, stąd może czasem brakuje mu cierpliwości, by wszystko tłumaczyć (po zdiagnozowaniu u mnie cyst na jajnikach i PCO wręczył mi ulotkę zamiast odpowiadać na pytania), ale szanuję takich profesjonalistów i ich czas: doktor z powodzeniem poprowadził moje obie ciąże i czułam, że jestem w dobrych rękach <3 Dodam, że udałam się do niego z polecenia koleżanki z pracy, którą w czasie ciąży również opiekował się Pan dr Głowacki, także zdecydowanie polecam!

Ten Pan to jakas porażka, nie mam żadnych powodów żeby kłamać. Nie ma zielonego pojęcia o męskich hormonach i podstawowych badaniach, ja musiałem mu tłumaczyć co to Testo wolny i Całkowity, jaka jest różnica między FSH i LH Podczas NASZEJ ROZMOWY UWAGA, Prowadził samochód ! Zaakceptowałbym to ale przekroczył wszystkie granice nie kompetencji ! 0/10

Podczas NASZEJ ROZMOWY UWAGA, Prowadził samochód !

Zaakceptowałbym to ale przekroczył wszystkie granice nie kompetencji !

Byłam u pana doktora dwa razy przed zajściem w ciążę, wydawał się osobą kompetentną i godną zaufania, dlatego postanowiłam że to właśnie on będzie mi ciążę prowadził. Popełniłam ogromny błąd. Zostałam obdarta z tych szczęśliwych chwil pierwszych tygodni ciąży. Na moje pytania nie została udzielona odpowiedź, gdy dostałam infekcji i przyszłam wcześniej niż zaplanowana wizyta zostałam za to skrytykowana, swoje niezadowolenie pan doktor bardzo dobitnie okazuje( werbalnie i niewerbalnie) . Doszło do tego że bałam się chodzić na wizyty. Zapomina przepisywać leki. Traktuje pacjentki szablonowo, jest niekulturalny . Najlepiej się nie odzywać i o nic nie pytać (co jest trudne w ciąży) . Dwa razy wyszłam z płaczem z gabinetu, złe informacje przekazuje w sposób karygodny. Wmówił mi że być może poroniłam i niepotrzebnie robiłam badania ponieważ są one drogie, na usg usłyszałam że płód JESZCZE żyje i z taką wiedzą został mnie bez wyjaśnienia co dalej. Gdy czekałam na usg wraz z innymi pacjentkami dokładnie słyszałam jak krzyczał na ciężarna w gabinecie. Być może zachowuje się tak tylko w stosunku do pacjentek na NFZ (przecież też ma za to płacone) . Być może jest wypalony zawodowo, nie wiem ale tak się nie traktuje ludzi. Na szczęście swoją ciążę prowadzę już u innego lekarza. Przynajmniej wyjaśniła się kwestia tego że nie ma do pana doktora kolejek i praktycznie na wizytę na NFZ można się dostać już na drugi dzień. Jeśli jakaś kobieta chce u niego prowadzić ciążę to zdecydowanie nie polecam.

Chodzę do tego lekarza do Przychodni na Waryńskiego. Mam robione badania cytologiczne, kolposkopię i usg. Nie spotkałam się z Jego nieuprzejmością. Na konkretnie zadane pytanie jest konkretna odpowiedź. Jak dla mnie jest bardzo rzeczowy, kompetentny. Nie lubię owijania w bawełnę, a ten lekarz taki na szczęście nie jest. Rozmowny być nie musi, ja dużo mówię i pytam. Jak dla mnie lepszego nie ma. Tylko trochę drogie leki zostały mi przepisane.