lekarz Jarosław Głowacki

jestem w 18 tygodniu ciąży. Ostatnio poszłam tylko po zaświadczenie, ale zaniepokoił mnie twardniejący brzuch.Zapytałam się czy to normalne Pan Doktor stwierdził, że nie i od razu mnie zbadał, chociaż nie miałam przy sobie pieniędzy. Okazało się, że moja ciąża jest zagrożona. Doktor przepisał mi lekarstwa, kazał leżeć i wszystko wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona z Jego opieki lekarskiej.

Tuż przed wyjazdem na wakacje dopadła mnie infekcja... Trzydniowa domowa kuracja nic nie dała także udałam się do lekarza. Wizytę umówiłam telefonicznie na 15 minut przed wejściem do gabinetu. Przeczytałam w internecie kilka komentarzy te bardzo dobre i te złe również. Lekarz okazał się bardzo kompetentny przeprowadził szczegółowy wywiad, dokładnie mnie zbadał, wskazał na możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań na które się zgodziłam. Nie przepisuje lekarstw na oko ale w oparciu o wyniki badań. Panowała miła atmosfera, lekarz sympatyczny, uprzejmy. Poświęcił mi bardzo dużo czasu ok. 40 minut chociaż czekały już inne pacjentki. Czekam na wyniki leczenia. Bardzo polecam Małgorzata 35 lat

Niska ocena dlatego, że J.Głowacki nie wykrył u mnie infekcji która była... nawet przy ponownej wizycie niczego nie widział. Teraz mam problem i cięzko mi wyleczyć mój problem. Bierze duzo pięniedzy a nie potrafi wykonać prostych rzeczy, widocznie pieniądze są lepsze niż zdrowie pacjentów.

Ma dobre podejście do pacjęta,odpowiada rzeczowo na pytania(na każde pytania).Prowadził moją 3ciąże z powodzeniem(bo 1 i 2 straciłam,będąc pod opieką innych ginekologów).

Świetny,kompetentny,UPRZEJMY lekarz.Prowadził moją 1 ciąże teraz prowadzi 2.Zawsze poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce,wszystko wytłumaczy,odpowie na każde pytanie.Polecam gorąco,to naprawde świetny lekarz.

Lekarz rzeczowy ,kompetentny ,konkretny ,rzeczowo odpowiada na pytania a laptop czy komórka to w dzisiejszych czasach niezbędne narzędzie pracy!

Byłam u wielu lekarzy, zwykle maksymalnie 2 razy. Dopiero ten lekarz zdobył moje zaufanie. Może nie jest najbardziej rozmownym lekarzem na świecie i czasem miewa zły humor ale zawsze odpowie na pytanie, jeżeli trzeba zleci dodatkowe badania, ale przede wszystkim każda wizyta równa się badanie a inni lekarze często idą na ilość i wypisują np. tabletki hormonalne bez badania nawet na 6 miesięcy!!!

Lekarz miły ... niemam zadnych zastrzezen co do jego osoby :) wytlumaczyl co i jak i na dwoch badaniach usg bez problemu powiedzial mi plec dzidziusia :) a dzisiaj sie wybieram do niego na badanie USG 3D :)

Jestem jego pacjentką od czasu, gdy pierwszy z kilku lekarzy, po jakich przyszło mi się tułać, zaproponował i wykonał badanie tzw nadżerki - kolposkopia. Nie mówił - jak inni, że ciąża w moim przypadku to trudna sprawa, ale tak rozplanował mi przyjmowanie zwykłej Luteiny, że po 3-4 cyklach pojawił się dzidziuś. Określenie, że jest gburowaty, czy poświęca pacjentce kilka minut to totalne nieporozumienie - prowadzi moją ciążę i ostatnie kilka wizyt to było praktycznie ok. 1 godz czasu z USG. Odbiera telefony, tłumaczy, nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem. Jedyna ...

Jedyna moja uwaga - po standardowej wizycie z USG (ciąża) nie dostaję opisu badania / wyników na papierze.

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt. Wszystko tłumaczy przy usg, odpowiada spokojnie na pytania, poświeca czas dla pacjentki. Jest konkretny, miły.pozdrawiam