lekarz Jarosław Głowacki

ja z pana Jarka jestem bardzo zadowolona i napewno nizmienie lekarza.miły,konkretny i z pozytywnym nastawieniem do pacjentki!przynajmiej co do mojej osoby!

Naprawde świetny lekarz-ostatnio dobrał mi kuracje hormonalną która pomogła mi zwalczyc nadciśnienia- jestem zadowolona!

Świetny lekarz. Delikatny, uprzejmy, poświęci tyle czasu ile potrzeba. Kieruje na wszystkie potrzebne badania, sam sugeruje przebadanie niektórych schorzeń (np. przy okazji wizyty zasugerował przebadanie tarczycy, gdy dowiedział się o znacznym przytyciu). Na miejscu wykonuje USG, kolposkopie. Zapisy w dogodnych terminach. Wzbudza zarówno zaufanie jak i zwykłą sympatię. Można mu zadawać miliony pytań, a on na każde odpowie i wyjaśni co i dlaczego. Polecam każdej kobiecie.

Lekarz jakich mało ( a byłam u wielu!)! Wizyta spokojna,rzeczowa,w miłej atmosferze,bez pośpiechu. Badanie bezbolesne.Do tego od razu usg! gdybym potrzebowała-również kolposkopia.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,rozwiał wątpliwości.Naprawdę polecam!