dr n. med. Jarosław Goldman

Internista, Kardiolog

Chcę wyrazić moją ogromną wdzięczność dla Pana Doktora Jarosława Goldmana za uzyskanie profesjonalnej pomocy w mojej skomplikowanej sytuacji zdrowotnej. Będąc w Polsce na urlopie (mieszkam na stałe w Australii) potrzebowałem interwencji medycznej z powodu załamania się mojego zdrowia z nieznanego powodu. Z polecenia udałem się do Doktora Jarosława. Tam spotkałem specjalistę z prawdziwego zdarzenia – profesjonalistę, doskonałego diagnostę o holistycznym podejściu do problemu – który właściwie ocenił mój stan zdrowotny, zastosował efektywne leczenie i zabezpieczył mnie na czas mojego urlopu w Polsce. Po powrocie do Australii diagnoza została potwierdzona i obecnie kontynuuję leczenie.
Z całego serca polecam Pana Doktora.

Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to SZCZĘŚCIE , że trafiam w swoim życiu na Bardzo Dobrych Diagnostów, Operatorów, Doktorów, Lekarzy, Którym zawdzięczam życie. Warto dodać, że obecnie, t.j. 2022 roku dobiega 9 lat, po odbyciu operacji raka złośliwego płuc - adenocarcinoma. Z całego serca DZIĘKUJĘ.
Polecam Doktora Jarosława Goldmana jako Godnego Zaufania, Któremu
z powodzeniem można powierzyć swój "los" swoje zdrowie.

Znakomity lekarz, polecam! Pan Doktor w pracy z pacjentem bardzo staranny, dokładny, jest cierpliwy i sympatyczny. Przyjmuje w soboty (według mnie bardzo wygodne). Szybkie terminy wizyt.

Lekarz bardzo konkretny,spokojnie wysłucha,doradzi, jak zmienić styl życia. Prawdziwy profesjonalista, konkretny i świetny fachowiec, do tego bardzo miła atmosfera.POLECAM

Dla mnie to najlepszy lekarz. Widać, że Pan Doktor kocha swoją pracę, co stanowi ogromną korzyść dla pacjenta. Zbiera wnikliwy wywiad, trafnie diagnozuje i dobrze leczy. Przyjmuje również w sobotę, bardzo wygodne jak się pracuje i przyjeżdża z innego miasta.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w działanie dla dobra pacjenta, a przy tym bardzo dobry człowiek. Serdecznie polecam.

Doskonały, wnikliwy lekarz. Leczę się u Pana Doktora niemal " od zawsze". Nigdy nie zawiódł. Serdecznie polecam.

Już 3 rok leczę się u tego doktora. Wcześniej inni lekarze nie potrafili mnie prawidłowo zdiagnozować. Doktor Jarosław zrobił to bezbłędnie i prawidłowo dobrał leki. Teraz moge funkcjonować i cieszyć się życiem. Naprawdę szczerze polecam. Teresa z Jawora

Naprawdę szczerze polecam. Teresa z Jawora

SUPER LEKARZ ZNAKOMITY CZŁOWIEK. NA MEDAL TAKICH LEKARZY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ ZNAKOMITY CZŁOWIEK. NA MEDAL TAKICH LEKARZY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!

nie myli sie w diagnozach`ma duza wiedze,bardzo trafnie dobiera leczenie1

nie myli sie w diagnozach`ma duza wiedze,bardzo trafnie dobiera leczenie1