Jarosław Janik

Ortopeda

Super kontakt z pacjentem,profesionalista w kazdym calu,trafna diagnoza I dobrze dobrane leczenie. Godny polecenia

Podziekowanie.W dniu 08-01-2009 do 27-02-2009 przebywałem na oddziale Urazowo-Ortopedycznym w Gorzowie Wielkopolskim.Gdzie byłem leczony operacyjny z powodu urazu wielomiejscowego ,złamania otwartego 3 st uda lewego i goleni prawej.Tą drogą pragne podziekować ze szczególnym wyróżnieniem zespołu operacyjnego w osobach dr.Jarosław Janik i Jerzy Burlaga.Fachowosc i zaangażowanie w proces leczenia i rehabilitacji lekarzy,pielegniarek i pani rehabilitance.Spowodowały ze obecnie w stczniu minie 2 lata od wypadku i pobytu w szpitalu a ja czuje sie bardzo dobrze od 3 miesiecy chodze bez kul.Wdzieczny pacient Mariusz

Ten lekarz zniszczyl mi zycie swoja wymyslona choroba,ktora nigdy nie istniala,to bylo tylko tego lekarza takie wyobrazenia. Teraz musze przejsc dwie operacje naprawcze,w innym osrodku poza gorzowem. Nigdy nie zapomne tej meczarni z wkluciami centralnymi i tym wszystkich okropnych spojrzen. Zapamietam chyba pana doktora i ordynatora gorzowskiej ortopedii na cale zycie,slady po przebytym u nich leczeniu zostane mi do konca zycia.

Mam do wszystkich prosbe,jesli wam zalezy aby dr.janik wygral plebiscyt na lekarza 2010,wysylajcie na niego esemesy o tresci lelarz.47 na nr 72466 Dzikeuje wszystkim za kazdy sms

ok. super gość. żyję i chodzę. opisał moją sytuację i zaproponował dwa rozwiązania alternatywne i prosił o wybór - potraktował mnie podmiotowo co u lekarzy-kmiotków nie istnieje.

poprawia to co inni spier... jest szczery i nie wciska kitu że zrobi coś czego sie nie da!

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.Zawdzieczam mu ze mam nogi i chodze.