lekarz Jarosław Jankowski

2,2
1,9
2,1
1,9

Nie polecam tego lekarza. Za dużo ma pieniędzy i mu się coś po...... Nieprzyjemny, nie dość ,że byłem prywatnie to wykrzykiwał kazał sobie szujkać osób do trzymania dziecka a i tak 2x przepisał nietrafiony antybiotyk i po 10 minutach skasował 100zł za wizytę.wizyty u Niego to gehenna.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem. Zbył mnie kompletnie, a na każde moje pytanie odburkiwał i odpowiadał jakby go to wręcz irytowało że je zadaję. Nie pomógł mi i zbagatelizował objawy. Naprawdę nie polecam tego pana! Tyle negatywnych komentarzy o czymś świadczy.

Zbyć pacjenta - to powinno być jego motto życiowe!!! To nie jest lekarz, zastanawiam się, czy kiedykolwiek komuś pomógł. Ktoś, kto ma o nim jakiekolwiek pozytywne zdanie, powinien się mocno stuknąć w czoło!

Nigdy nikomu nie polece, odradzam i jeszcze raz odradzam. Ładowanie w dziecko antybiotyków bez porobienia badan. potem okazuje sie, ze zupelnie niepotrzebnie.

Faktycznie beznadziejny...Żeby tylko zbyć pacjenta.Mi wmawiał,że nic mi nie jest a okazało się że mam polipa w zatokach...

Nie zostałam przyjęta ponieważ niekompetentna pracownica nie wiedziala jak sie pózniej okazało ze lekarz nigdy nie przyjmuje we wtorki wieczorem przez co nie zostalam zbadana

Czy ten Pan pracuje tam za kare??!! Nigdy nie spotkałam sie z tak nieuprzejmym podejscie do pacjenta jak w tym gabinecie. Cwaniak, cham, zero praktycznej wiedzy! ludzie stzeszcie sie tego miejsca!

Byłem raz i nie idę więcej. Zero podejścia do pacjenta, byle się go tylko pozbyć i wystawić szybką diagnozę która tylko po części zgadza się z tym co jest na prawdę.

Miałem zapalenie ucha, diagnoza szybka i celna, podejście do sprawy profesjonalne. Leki za skutkowały szybko i sprawnie. Polecam.

Polecam.

to nie jest lekarz tylko jakis klaun w szlafroku. jak krzywą przegrodę można wyleczyc antybiotykiem, aplikujac antybiotyk po raz drugi okład z cieplego moczu jest lepszym lekarstwem niz te jego lekarstwa nie polecam.