lekarz Jarosław Jaskulski

Urolog

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły sposób informował o aktualnym stanie i kolejnych etapach leczenia. W przypadku ciężkiej choroby poczucie, że leczenie nadzoruje bezpośrednio Kierownik Kliniki ma ogromne znaczenie psychologiczne (potwierdzały to moje rozmowy ze współpacjentami, którzy miel te same odczucia). Dr. J. Jaskulski jest również świetnym Kierownikiem, personel Kliniki-pielęgniarki, pracownicy pomocniczy-są świetnie zorganizowani, uczynni, przyjaźni wprowadzając bardzo ciepłą atmosferę.
Dziękuję Dr. J. Jaskulskiemu i polecam Go jako wybitnego specjalistę.

Polecam wszystkim takiego wspaniałego lekarza!Oby było więcej takich ludzi... to jest doktor z powołania!!

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

Dr Jaskulski to Lekarz o wielkiej wiedzy medycznej -doswiadczony operator -chirurgii Laparoskopowej o wilkiej kulturze osobistej,zawsze pogodny z serdecznym i przyjacielskim podejsciem do pacjeta ,przebywalem na oddziale Urologii w sierpniu 2011 r.organizacja pracy - dyspozycyjnosc Lekrzy i sympatycznoch Pielegniarek wzbudza podziw .Dziekuje za ratujaca zycie pomoc ,wyrozumialosc i zyczliwosc Jerzy K.

bardzo dobry specjalista urolog-polecam,szybka trafna diagnoza,bardzo dobry kontakt z pacjentem,bardzo mily i przyjazny Czlowiek.

Nieoceniony, brak słów, by wyrazić podziękowania i wdzięczność.

Nieoceniony, brak słów, by wyrazić podziękowania i wdzięczność.

Znakomity fachowiec, przemiły człowiek. Spokojny i opanowany, cierpliwy i wqyrozumiały.Podchodzi do chorego w sposób kompleksowy i rzeczowy. Godny zaufania i polecenia

to wysokiej klasy specjalista urolog,a przy tym bardzo zyczliwy Czlowiek polecam

bardzo,bardzo dobry Człowiek i specjalista urolog

bardzo,bardzo dobry Człowiek i specjalista urolog

kompetentny specjalista urolog,duza precyzyjnosc przy wykonywaniu zabiegow,a przy tym bardzo delikatny