lekarz Jarosław Jaskulski

Urolog

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły sposób informował o aktualnym stanie i kolejnych etapach leczenia. W przypadku ciężkiej choroby poczucie, że leczenie nadzoruje bezpośrednio Kierownik Kliniki ma ogromne znaczenie psychologiczne (potwierdzały to moje rozmowy ze współpacjentami, którzy miel te same odczucia). Dr. J. Jaskulski jest również świetnym Kierownikiem, personel Kliniki-pielęgniarki, pracownicy pomocniczy-są świetnie zorganizowani, uczynni, przyjaźni wprowadzając bardzo ciepłą atmosferę.
Dziękuję Dr. J. Jaskulskiemu i polecam Go jako wybitnego specjalistę.

Dr Jaskulski to Lekarz o wielkiej wiedzy medycznej -doswiadczony operator -chirurgii Laparoskopowej o wilkiej kulturze osobistej,zawsze pogodny z serdecznym i przyjacielskim podejsciem do pacjeta ,przebywalem na oddziale Urologii w sierpniu 2011 r.organizacja pracy - dyspozycyjnosc Lekrzy i sympatycznoch Pielegniarek wzbudza podziw .Dziekuje za ratujaca zycie pomoc ,wyrozumialosc i zyczliwosc Jerzy K.

Polecam wszystkim takiego wspaniałego lekarza!Oby było więcej takich ludzi... to jest doktor z powołania!!

bardzo dobry specjalista urolog-polecam,szybka trafna diagnoza,bardzo dobry kontakt z pacjentem,bardzo mily i przyjazny Czlowiek.

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

Wspaniały lekarz, pogodny człowiek zawsze służy pomocą i dobrym słowem.

Nieoceniony, brak słów, by wyrazić podziękowania i wdzięczność.

Nieoceniony, brak słów, by wyrazić podziękowania i wdzięczność.

Znakomity fachowiec, przemiły człowiek. Spokojny i opanowany, cierpliwy i wqyrozumiały.Podchodzi do chorego w sposób kompleksowy i rzeczowy. Godny zaufania i polecenia

Jestem pełna podziwu dla tak wspaniałego lekarza,byłam na prywatnej wizycie u Doktora gdzie uzyskałam pełną informację odnośnie mojej choroby,lekarz bardzo dobrze przygotowany do wizyty,wykonuje usg,kieruje na badania i dopiero wystawia diagnozę.

lekarz z bardzo dobrym podejsciem do pacjenow,ktory zawsze wykazuje sie wspaniala wiedza medyczna,serdecznoscia i zawsze pamieta swoich pacjentow takze na oddziale,polecam

super specjalista urolog polecam,bardzo dobry kontakt z pacjentami,to typowy lekarz z powolania

Wciąż poszukujesz "Urolog Kielce"?

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13