lek. med. Jarosław Kabuła

3,7
3,7
3,3
3,6

Pan doktor jest człowiekiem godnym polecenia. Jest moim trzecim lekarzem ortopedą i właśnie tym który mi pomógł z moją przypadłością kolana. I nie operacją a odpowiednim lekiem. Trafiłem do Niego z polecenia siostry. Mama już też była na wizycie. I nikt złego słowa nie powiedział. A pan doktor też nie jest cudotwórcą , ani Bogiem żeby wszystkich bez wyjątków uzdrowić. Ja jestem zadowolony i polecam wszystkim takiego specjalistę.

Witam p.dr to drugi taki fachowiec w moim życiu,pierwszy zmarł 30 lat temu.Leczymy się u dr całą rodziną.W prosty sposób wyjaśni w czym problem i kompetentnie pomoże.Co do uprzejmości " lekarz jest od leczenia ,a nie od uprzejmości".Ja z chęcią zaprosiłabym dr na ekstra kawę i to nie jeden raz,bo na taką uprzejmość zasługuje za pomoc jaką otrzymaliśmy i wiarę że są lekarze z POWOŁANIEM

Dr Kabuła operował rękę (cieśnia nadgarstka) mojej mamy. Przy pierwszym kontakcie sprawiał wrażenie niezbyt miłego, ale na pewno bardzo kompetentnego. Z upływem czasu to wrażenie minęło. Dokładnie wytłumaczył na czym polega choroba i jak będzie przebiegała operacja. Powiedział też o zagrożeniach i czasie dochodzenia do sprawności. Operacja była udana, ręka zagoiła się bardzo szybko, a po miesiącu prawie nie było widać szwu. Tak się złożyło, że dwoje znajomych miało, mniej więcej w tym samym czasie, taką samą operację przeprowadzoną przez innych, utytułowanych lekarzy. Miałam okazję porównać efekty ich pracy i bardzo się ucieszyłam, że to nie oni operowali moją mamę. Może dr Kabuła nie jest najsympatyczniejszym lekarzem, może przydałoby się Mu trochę uśmiechu, ale wolę Go z jego niedoskonałościami pozamedycznymi od uśmiechniętych, drenujących kieszeń lekarzy, którzy nie zawsze są mistrzami. Pomimo tego, że operacja była finansowana przez NFZ, mama nie odczuła z tego tytułu żadnego dyskomfortu. Każdemu będę polecała dr Kabułę.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA KONKRETNY TLOMACZY JASNO ODPOWIADA RZECZOWO OPEROWAL MI ZCN MIESIAC TEMU CZUJE SIE SWIETNIE POLECAM Z CALEGO SERCA I DZIEKUJE

Gbur, który nie odezwałby się słowem, gdybym podczas wizyty się nie dopytywał. Byłem przyjęty w Luxmedzie z powodu problemu z kolanem. Zbadał, wypisał lek i rehabilitację przeciążonego kolana, która nic nie dała. Gdy poprosiłem o skierowanie na MRI, żeby zobaczyć co dokładnie się dzieje w środku uznał, że nie ma wskazań. Sam zrobiłem MRI po 3 miesiącach, bo kontuzja się nie leczyła. Mam szczelinę w łąkotce, ale pan doktor nie widział wskazań do zrobienia rezonansu.

Witam serdecznie bardzo polecam lekarza który poświęcił swój czas mojemu dziecku bardzo dokładnie zbadał na wizycie kontrolnej zlamana rękę , zalecił rtg sprawdzający czy w szpitalu dobrze zostało wszystko nastawione, czy ręka prawidłowo jest usztywniona , wytłumaczył na spokojnie co dalej polecam serdecznie, dziękujemy lekarzowi

Brak zainteresowania ze strony lekarza, żadnych pytań. Przyszłam z dwoma skierowaniami skręcona kostka i ból spoczynkowy kolana, kostkę obejrzał, skierowanie na kolano oddał. Pytałam o kolano, mówiłam, ze boli, stopa drętwieje - cisza, w końcu zaczęłam sugerować odpowiedzi i doczekałam się - dwukrotnego "najprawdopodobniej". Resztę odpowiedzi sobie odpuściłam, bo ich nie znałam. Jechałam ok. godziny, zmarnowałam czas, a pacjent zaliczony.

Bardzo waży słowa lecz czuje się dużą wiedzę. Pierwszy lekarz, który widząc moje kolano od razu mi ulżył. Nie bał się ściągnąć zebranego w kolanie płynu (z paskudnymi fuzlami), zaaplikować zastrzyk przeciwzapalny (nie przeszkadzało mu,że klęczał przed kozetką aby igła weszła we właściwe miejsce). Wytłumaczył dokładnie dalszy ciąg postępowania. Specjalizuje się w urazach rąk, dlatego odesłał do ortopedów "od kolan" informując uprzednio, że artroskopia prawdopodobnie nie wystarczy przy zmainach jakie są na zdjęciu i USG.Upierałam się jeszcze przy zastrzykach z kwasu hilauronowego. Odpowiedział,(chpociaż pozostawił do mojej ostatecznej decyzji) że najpierw sie czyści a potem smaruje i w kolejności którą ja chcę to będą wyrzucone pieniądze (ca.1400,- zł). Polecam bardzo wszystkim, jeżeli nie jest w stanie pomóc skieruje dalej. E.Mańkowska

Dzisiejsza wizyta potwierdziła negatywne opinie o tym Panu. Zachowanie pozostawia wiele do życzenia, nie mogę chodzić,wysiadły kolana,łokcie, kręgosłup i bark jestem na ketonalu żeby wogole wstać z łóżka. Zero zainteresowania wynikami badań i rtg kręgosłupa. Odpowiedź Pana doktora nic się nie dzieje proszę udać się do neurologa. Mam ciężką pracę fizyczna, brak zainteresowania czy potrzebuje zwolnienie. Widać Pan doktor stwierdził że nadaję się do pracy. Pierwsza i ostatnia wizyta.

Byłam dzisiaj u pana doktora z bolącym kolanem -zdiagnozowane zwyrodnienie stawów kolanowych.Pan doktor mrukliwy bez jakichkolwiek oznak życzliwości.Na moją sugestię aby przepisał środek przeciwbólowy odesłał mnie do przychodni po receptę.Panie doktorze o co tu chodzi?.Czy uwłaczało to pańskiej godności czy jest pan zbyt leniwy aby wypisać receptę.W przychodni już mnie nie przyjęto bo był komplet pacjentów.