lek. med. Jarosław Kabuła

Pan doktor jest człowiekiem godnym polecenia. Jest moim trzecim lekarzem ortopedą i właśnie tym który mi pomógł z moją przypadłością kolana. I nie operacją a odpowiednim lekiem. Trafiłem do Niego z polecenia siostry. Mama już też była na wizycie. I nikt złego słowa nie powiedział. A pan doktor też nie jest cudotwórcą , ani Bogiem żeby wszystkich bez wyjątków uzdrowić. Ja jestem zadowolony i polecam wszystkim takiego specjalistę.

Byłam dzisiaj u Pana Doktora. Kompletnie nie był zainteresowany co do niego mówiłam, wręcz odniosłam wrażenie, że mnie nie słucha. Wydrukował bez słowa tylko skierowanie o które go poprosiłam na rehabilitację po zabiegu cieśni nadgarstka. Więcej do niego nie pójdę i innym też odradzam.

Witam p.dr to drugi taki fachowiec w moim życiu,pierwszy zmarł 30 lat temu.Leczymy się u dr całą rodziną.W prosty sposób wyjaśni w czym problem i kompetentnie pomoże.Co do uprzejmości " lekarz jest od leczenia ,a nie od uprzejmości".Ja z chęcią zaprosiłabym dr na ekstra kawę i to nie jeden raz,bo na taką uprzejmość zasługuje za pomoc jaką otrzymaliśmy i wiarę że są lekarze z POWOŁANIEM

Witam serdecznie bardzo polecam lekarza który poświęcił swój czas mojemu dziecku bardzo dokładnie zbadał na wizycie kontrolnej zlamana rękę , zalecił rtg sprawdzający czy w szpitalu dobrze zostało wszystko nastawione, czy ręka prawidłowo jest usztywniona , wytłumaczył na spokojnie co dalej polecam serdecznie, dziękujemy lekarzowi

Jestem bardzo rozczarowana tym lekarzem. Bardzo nieuprzejmy wręcz mrukliwy. Nawet nie starał sie pomóc mojej mamie, nie udzielił żadnej pomocy mówiąc tylko tyle że powinna poddać się operacji. Liczyłyśmy na zastrzyki lub środki p/bólowe do czasu zabiegu ale niestety....tę sprawę pan doktor pozostawił w gestii lekarza rodzinnego.....zresztą skierowanie na operację również! Najśmieszniejsze było to że pan doktor nawet nie raczył obejrzeć dokumentacji z którą przyjechałyśmy ....moim zdaniem szkoda czasu.

Super lekarz, moze oszczedny w okazywaniu uczuc do pacjenta, ale zdecydowanie zna sie na rzeczy. Pomogl mi blyskawicznie, mimo bezskutecznych wysilkow poprzednich lekarzy i rehabilitantow. Umiejetnie zastosowana blokada uchronila mnie przed operacja! Serdeczne podziekowania!

Serdeczne podziekowania!

Pierwszy ortopeda z 5 u jakich byłam z synem, który kompleksowo, uważnie i dokładnie go przebadał. Badanie na NFZ w przychodni Gdańsk-Południe. Brawo Panie doktorze i serdeczne podziękowania

Pan dr. przeprowadził u mnie dwie operacje, w tym przeszczep kości z talerza biodra do barku.Dzisiaj normalnie funkcjonuję,wróciłam do zawodu.Zanim trafiłam do dr. Kabuły byłam operowana trzy razy w trzech różnych szpitalach i bez rezultatu.W jednym ze szpitali usłyszałam od jednego z lekarzy,że nie podejmie się zabiegu.Panie dr.Kabuła-dziękuję.

W pierwszej chwili sprawia wrażenie nieuprzejmego, bo jest małomówny, ale chyba po prostu nie gada bez potrzeby. Jeśli go dopytać, to udziela kompletnych odpowiedzi. Natomiast podczas i po operacji ręki (usunięcie tłuszczaka) tłumaczył po kolei co i jak. Polecam!

Pan dr nie jest mistrzem pierwszego wrażenia, jednak kiedy go o coś zapytać, chętnie i rzeczowo udziela odpowiedzi. Dwukrotnie pomógł mi wrócić do zdrowia; w tym raz po urazie metodą rehabilitacji, gdzie dwóch innych lekarzy chciało mnie natychmiast operować.