lek. med. Jarosław Kabuła

Bardzo niemiły wręcz arogancki. W trakcie wizyty siedzi "nadęty" i nie jest skory do udzielania wyjaśnień pacjentowi. Po skręceniu kolana przez 5 miesięcy doskwierał mi nieustępliwy ból, kolano puchło i skrzypiało. Pan doktor nie wpadł na pomysł aby zrobić badanie MRI stawu kolanowego i zdiagnozować co się w nim dzieje. A dzieje się tak, że po badaniu MRI otrzymałam od innego lekarza natychmiastowe skierowanie na operację, która odbędzie się 23 listopada. Zdecydoawanie nie polecam. Może ręce "naprawia dobrze, ale jego zachowanie jest okropne wręcz skandaliczne.

Dr Kabuła operował rękę (cieśnia nadgarstka) mojej mamy. Przy pierwszym kontakcie sprawiał wrażenie niezbyt miłego, ale na pewno bardzo kompetentnego. Z upływem czasu to wrażenie minęło. Dokładnie wytłumaczył na czym polega choroba i jak będzie przebiegała operacja. Powiedział też o zagrożeniach i czasie dochodzenia do sprawności. Operacja była udana, ręka zagoiła się bardzo szybko, a po miesiącu prawie nie było widać szwu. Tak się złożyło, że dwoje znajomych miało, mniej więcej w tym samym czasie, taką samą operację przeprowadzoną przez innych, utytułowanych lekarzy. Miałam okazję porównać efekty ich pracy i bardzo się ucieszyłam, że to nie oni operowali moją mamę. Może dr Kabuła nie jest najsympatyczniejszym lekarzem, może przydałoby się Mu trochę uśmiechu, ale wolę Go z jego niedoskonałościami pozamedycznymi od uśmiechniętych, drenujących kieszeń lekarzy, którzy nie zawsze są mistrzami. Pomimo tego, że operacja była finansowana przez NFZ, mama nie odczuła z tego tytułu żadnego dyskomfortu. Każdemu będę polecała dr Kabułę.

Uważam, że jest to lekarz godny polecenia.

Uważam, że jest to lekarz godny polecenia.

Bardzo waży słowa lecz czuje się dużą wiedzę. Pierwszy lekarz, który widząc moje kolano od razu mi ulżył. Nie bał się ściągnąć zebranego w kolanie płynu (z paskudnymi fuzlami), zaaplikować zastrzyk przeciwzapalny (nie przeszkadzało mu,że klęczał przed kozetką aby igła weszła we właściwe miejsce). Wytłumaczył dokładnie dalszy ciąg postępowania. Specjalizuje się w urazach rąk, dlatego odesłał do ortopedów "od kolan" informując uprzednio, że artroskopia prawdopodobnie nie wystarczy przy zmainach jakie są na zdjęciu i USG.Upierałam się jeszcze przy zastrzykach z kwasu hilauronowego. Odpowiedział,(chpociaż pozostawił do mojej ostatecznej decyzji) że najpierw sie czyści a potem smaruje i w kolejności którą ja chcę to będą wyrzucone pieniądze (ca.1400,- zł). Polecam bardzo wszystkim, jeżeli nie jest w stanie pomóc skieruje dalej. E.Mańkowska

Po dwuletniej wędrówce od lekarza na rehabilitacje i z powrotem do lekarz ,leczeniu za niemałe pieniądze u pewnego 'profesora"trafiłam do doktora Kabuły (na NFZ). Wnikliwe zajęcie się problemem mojej ręki,zlecenie badań , dokładne wyjaśnienie i zaplanowanie dalszego postępowania pozwala mi mieć nadzieję ,że skończą się moje cierpienia.

Doktor Kabuła operował mi rękę (Trzaskające palce)jestem bardzo zadowolony z wyniku operacji jak i z bardzo dobrego kontaktu z lekarzem.

usłyszałem teksty typu: "czy ja wyglądam na wróżkę? może jestem taki ładny, ale wróżką nie jestem"... myślę,że to dużo mówi :(. Badań żadnych główna rada to oszczędzać jak boli.

OPEROWAL MNIE DR. KABULA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

OPEROWAL MNIE DR. KABULA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

BARDZO NIE PRZYJEMNY LEKARZ ZA WIZYTĘ ZAPŁACIŁAM 100 ZŁ A SIEDZIAŁ JAK ZA KARĘ NIC NIE MÓWIŁ TYLKO PISAŁ ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Pan doktor operował mi w 2009 r. rękę (zespól cieśni nadgarstka)- jestem Mu naprawdę wdzięczna, gdyż po zabiegu całkowicie ustąpiły drętwienia i bóle ręki.