dr n. med. Jarosław Kabza

Neurolog

Nie polecam tego Pana przypisuje złote leki ktore pomagają na wszystko bez postawienia diagnozy. Po odstawienie cudownych leków omal nie straciłem życia. Wizyta u dr hab w innym mieście i pokazaniu jak Pan Kabza mi pomagal to nie mógł w to uwierzyć. Chciał położyć mnie na oddział bo wychodzenie z tych leków jest bardzo ciężkie i niebezpieczne. Także brak wiedzy i obsługiwane się takimi lekami może skończyć się zgonem. Uważajcie na to co dostajecie. Pozdrawiam i ostrzegam.

NIE POLECAM TEGO PANA!!! Przez swoją niekompetencję prawie wysłał na świat mojego teścia!! Nie mógł on nalać napoju do szklanki (rozlewał go na stół), miał problemy z mówieniem. We środę pojechaliśmy do lekarza, lekarka rodzinna od razu rozpoznała udar, wypisała skierowanie do szpitala, a następnie wizyta u tego "specjalisty". To co tata usłyszał?? Nie pij pan tyle!!! Rozumiecie to?? DR SPECJALISTA NEUROLOG NIE ROZPOZNAJE UDARU widocznego dla lekarza rodzinnego!! Dopiero w poniedziałek, jak teść czytał w aucie gazetę do góry nogami nie będąc zupełnie świadomy swojej prawej strony ciała, został przyjęty do szpitala. Do dzisiaj ma problemy z prawą stroną ciała. Kuleje a prawa ręka już na zawsze zostanie niesprawna:( Jeszcze raz szczerze nie polecam.

Odradzam! Pan ten mimo, że lekarz pierwszego kontaktu rozpoznał udar u mojego taty, odesłał go z izby przyjęć twierdząc, że wszystko jest ok tylko tata powinien mniej pić (choć jest abstynentem:/). Lekarz bez kompetencji i podstawowej wiedzy. Komu życie i zdrowie miło radzę omijać doktora szerokim łukiem.

Odradzam wizyty w tym gabinecie.P.doktor powinien sie systematycznie dokształcać,bo choć luki w wiedzy ale chęć na kasę wielka.

zachorowałam na depresje mało by brakowało a bym sobie i dzieciom coś zrobiła bałam się cholernie zostawać sama musiałam non stop przy kimś być 1 psychjatra już nie zyjący dał mi takie leki ze myślałam że rana nie dożyje drugi chciał mnie w szpitalu zamknąć a trzeci powiedział że jak chcę dostac u niego zwolnienie to musze mu płacić za każdą wizyte ten ostatni to bydlak znam go i wy też napewno ale jeszcze mu się odwróci a właśnie dr. kabza postawił mnie na nogi po 4 latach walki z chorobą jestem znowu sobą i to nie psychiatra mi pomógł a właśnie neurolog. i będę mu wdzięczna do końca życia. a tak propo to po pierwszym razie wziecia lekow nie liczcie na cud

Jestem bardzo młodą osobą,długo cierpiałam na rwę kulszową,bo aż powyżej dwóch lat,chodziłam po różnych lekarzach,dostawałam tabletki,ćwiczenia,zastrzyki,uczęszczałam dwa razy na rehabilitacje i nic.Dopóki mnie nie przygięło i prawie chodzić nie mogłam nie otrzymałabym się u neurologa Kabzy. Po kilku nastawieniach kręgosłupa i przypisanych lekach rwa przeszła. Naprawdę polecam wizytę u Pana Kabzy jeżeli coś szwankuje.

Nie polecam tego lekarza. Jest mało wrażliwy na ogromny ból pacjenta i zaleca mu na to tylko cierpliwość. Poprzez próbę nastawiania kręgosłupa wyrządził mi ogromną krzywdę. Po wizycie poczułam się zdecydowanie gorzej niż przed.

zdecydowanie polecam jedna wizyta (nastawianie kręgosłupa)i czułam sie jak nowonarodzona bóle i zawroty głowy minęły od razu i to bez rzadnych leków polecam ogromnie!!

Nikomu nie polecam tego lekarza. Moja mama była na wizycie prywatnej i nic nie pomogły mamie leki, które otrzymała. Ataki bólu stawały się silniejsze co powodowało brak czucia w nogach a przez to mama nie mogła chodzić. Po kolejnej rozmowie z p doktorem otrzymała zalecenie aby być cierpliwą bo tak musi być. Jak być cierpliwą kiedy z godziny na godzinę stan się pogarsza i nie można chodzić. Doktor nie przejął się w ogóle stanem zdrowia mamy po wizycie u niego. Otrzymał pieniądze więc już nie interesował go stan zdrowia pacjentki.

uwazam ze na poczatku leczenia podaje zbyt silne leki

uwazam ze na poczatku leczenia podaje zbyt silne leki