lekarz Jarosław Kącki

polecam zdecydowanie, wzorowo prowadził moja ciążę, kompetentny, rzetelny, wrażliwy. W pełni dyspozycyjny, fachowy, delikatny mówi otwarcie o leczeniu, w pełni godny zaufania. Po porodzie minęło już 6 lat i stale jest on moim lekarzem. Naprawdę polecam bezapelacyjnie!

sympatyczny i kompetentny lekarz,oby więcej takich.

sympatyczny i kompetentny lekarz,oby więcej takich.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zaliczyłam kilka pobytów w szpitalu w siemianowicach w czasie ciaży, interesowala sie moim zdrowiem i rzeczowo odpowiadal na wszystkie moje pytania

Najlepszy z najlepszych:) Przede wszystkim godny zaufania!!

Najlepszy z najlepszych:) Przede wszystkim godny zaufania!!

Dzięki Panu doktorowi szczęśliwie przeszłam przez całą ciąże , zawsze służył radą i pomocą , odbierał telefon , gdy dzwoniłam z pytaniami a gdy ``przyszedł czas`` w szpitalu zaglądał do mnie chociaż raz dziennie , żeby sprawdzić jak się czuję. Moja ciąża zakończyła się planowym cesarskim cięciem i również , to ON przeprowadzał zabieg (razem z Panem ordynatorem , któremu również dziękuję ). Poleciłam go koleżance , która w tym miesiącu również została szczęśliwą mamą :)Ufam temu lekarzowi na 100 procent i mimo , iż nie należę do bogatych osób , nie żałuję wydanej ani złotówki. Dziękuję

Słowa nie oddadzą tego co zawdzięczam Panu Doktorowi. Ciąża po wielu latach starań, ciepło i poczucie bezpieczeństwa, kompetencje na najwyższym poziomie dostępność przez całą dobę. Spokój i fachowość przy odbieraniu mojego trudnego porodu. Dziękuję.

Niestety jestem zawiedziona i odradzam tego pana,koszt wizyty objal ok 5minut w gabinecie,brak szczegolowego wywiadu,pan dr przepisal chyba najdrozsze z mozliwych leki,ktorych i tak nie moglam brac,badanie zrobione napredce(brak badania piersi co przy pierwszej wizycie wydaje sie konieczne;> nie marzac juz o usg)na moje pytania odp raczej z niechecia.Oczywiscie nie pomogl mi wcale.Dalej borykam sie ze swoim problemem w nadziei ze w koncu uda mi sie znalezc ginekologa z prawdziwego zdarzenia...

lekarz który może coś by zrobił ale nie w przychodni tylko prywatnie,mało interesuje się pacjentką .leżałam na ginekologi w siemianowicach tragedia,zostałam przyjęta rano o 8 a leczenie wprowadzono dopiero o 19 wieczorem ,nie interesując się mną wogóle.

Po raz pierwszy czułam się bezpiecznie i nie byłam skrempowana przy badaniu. Lekarz z dużym taktem pełen delikatności. Wychodząc z gabinetu wiedziałam wszystko o przyczynach moich dolegliwości i miałam przedstawiony plan leczenia. Szczerze polecam tego lekarza.

Miałam przyjemność (a raczej nieprzyjemność) spotkać się z tym lekarzem w szpitalu, byłam po cięciu cesarskim, badał mnie i jak przypomnę sobie to badanie i nieuprzejmość tego lekarza to płakać mi się chce, zarozumiały i przemądrzały facet, a w dodatku nie jest delikatny