lekarz Jarosław Kalemba

Chirurg ogólny

Dzięki temu portalowi dowiedziałem się, że dr Kalemba zamyka naczynka na twarzy. Byłam już w kilku gabinetach i niestety zabiegi były nieskuteczne ( i drogie). Udałam się do dr Kalemby, zapytałam się o możliwość pozostawienia po zabiegu blizn. Powiedział, że w niektórych miejscach mogą pojawić się strupki, których za żadne skarby nie mogę zdrapać, jeżeli to zrobię to może być blizenka . Zgodziłam , się na zabieg i umówiłam na termin. Trochę się wystraszyłam w dniu zabiegu bo na zgodzie była informacja o możliwości pojawienia się "szpecących blizn po zamykaniu naczynek". Podpisałam zgodę bo już nie mogłam patrzeć na moja twarz z naczynkami. Po zabiegu miałam kilka strupków, ale nie zdrapywałam ich. Mój mąż powiedział , że hoduję strupki, tak o nie dbałam. Koleżanki mówiły, że mam je zdrapać. Po 2 tygodniach same odpadły. Nie mam żadnych śladów , nie mówiąc o bliznach. Naczynka zniknęły. Zrobiłam, niedawno sobie jeszcze botox i kwas hialuronowy i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję doktorze. Polecam doktora Kalembę serdecznie. Na pewno do niego wrócę.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Pracuje w Szpitalu w Strzelcach Opolskich . Leczył mnie i moja rodzinę. Wszystko wytłumaczył i prawidłowo leczył. Polecam.

Super lekarz. Miałem okazje spotkać go w sorze w Strzelcach Opolskich. Oby takich więcej. Bardzo miły, tłumaczy o co chodzi. Poświęcił mi dużo czasu.

Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Zna się na tym co robi. Bardzo fachowoi taktownie podchodzi do pacjenta. Widać, że zależało mu na mnie. Dawno nie spotkałem takiego lekarza , polecam.

Gbur , bolesny dystans do pacjenta. Zero informacji. Wie wszystko. Tak uważa. Prowincjonalny bóg z takiego też szpitalika . Na sorze w Strzelcach masakryczny gosc

Dziadek któremu Pan doktor wyleczył nogę, prosił mnie abym wyszukał na internecie jakiejś strony w której mógłbym mu podziękować za coś czego przez kilka lat nie potrafił zrobić nikt inny, Także z wdzięczności wystawiam ocenę bardzo dobrą i przesyłam pozdrowienia z Pyskowic.

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM LEKARZEM. Pan doktor podejmuje się również zabiegów medycyny estetycznej. W moim przypadku skończyło się to tragicznie. Po moim zabiegu zamykana naczynek na twarzy mam dziury jak po ospie! Od zabiegu minęło już dobrych kilka miesięcy. Naczynka owszem, zniknęły, ale w ich miejscu zostały głębokie bruzdy, których nie da się ukryć nawet pod makijażem. Ilekroć spoglądam w lustro chce mi się płakać.

Bardzo jestem zadowolona z opieki pana doktora. Był uprzejmy. Podjął się leczenia mimo, ze inni mnie zbywali. Po leczeniu czuję się dobrze. Polecam go.

Miałem okazje być leczonym przez dr Kalembę na chirurgii w Strzelcach Opolskich. Zajął się mną bardzo troskliwie. Fachowo podszedł do sprawy. Spotkałem go po raz pierwszy, a dbał o mnie jakbym był jego znajomym. Polecam

Polecam

Leczył mnie ostatnio. Bardzo miły. Grzeczny lekarz. Zna sie na swojej pracy. Polecam go.