Jarosław Kałkucki

Ortopeda dziecięcy

2,7
2,7

5 min. na pacjenta. Uwaga pan dr przy ,,badaniu dziecka,, nawet nie wstaje z krzesła i jest bardzo nieprzyjemny. pzdr.

5 min. na pacjenta.

LECZĘ DZIECKO U TEGO LEKARZA JUŻ PRAWIE 6 LAT I NIEMAM DO NIEGO ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ.MOIM ZDANIEM W TEJ DZIEDZINIE JEST NAJLEPSZY I POLECAM GORĄCO :)

witam ja od kilku lat mam problem z 4 letnia corką pierwsza wizyta u doktora odbyła się w szpitalu zlecil badanie rtg i dał zalecenia wszystko bylo ok nawet za wizyte nie wziął pieniędzy,kontrol była za kilka miesięcy zaleceń słuchaliśmy na drugiej wizycie już było wszystko dobrze doktora zdaniem do kątroli wziełam też synka pół rocznego też twierdzi że ok z nim po kilku miesiącach kontrol kolejna z córką bo widzę dalej u niej te wady, co pokazałm palcem to wytłumaczył że tak ma być żę to w tym wieku normalne itp co wizyta to gorsza nie wiem dlaczego dziś mija 5 miesięcy od kiedy doktor ją prawie uzdrowił nie dał nawet wkładek a dziś nie wytszymałam i pojechałm do doktora Karskiego Tomasza i sam profesor nie mógł uwieżyć że jego prawdopodobnie uczeń tak nas zaniedbał i nie widział takich wad jakie córka ma jestem załamana bo straciliśmy 2 całe lata dzieki tylko matczynej intuicji skusilam się na wizytę u kolejnego lekarza bo gdybyśmy zostali dalej to skączylo by się na pewno to poważną wadą kręgosłupa jeszcze w sumie nie wiem jak sie skączy bo jesteśmy w trakcie nowego leczenia.załamana z okolic Janowa.