lekarz Jarosław Kałużny

1,6
1,7
1,7
1,5

Omijać tego "lekarza", jest to osoba która traktuje chorego jak zużyty przedmiot,który jest już bezużyteczny.Podejscie do rodziny chorego bardzo złe, wielkim problemem jest udzielenie informacji,a jeśli o czymś informuje to podniesionym głosem wręcz krzykiem z wielkimi pretensjami. Osoba bezczelna ,bez empatii,oby jak najmniej takich lekarzy było wokół nas.

Osoba bezczelna ,bez empatii,oby jak najmniej takich lekarzy było wokół nas.

dr Kałużny jest lekarzem dobrym, konkretnym, wspierającym pacjenta i kierującym do lekarzy specjalistów i na rozszerzone badania o ile tego sytuacja wymaga.

Byłam u lekarza z objawami covidowymi, chociaż się szczepilam , to lekarz uznał ze nie mogę mieć w takim układzie. Zaraziłam 3 osoby wokół siebie , a on wypisał mi lek na alergie :) bardzo profesjonalnie , nie zbadał mnie , wyłącznie poświecił latarką od iphone’a moje gardło w którym podobno nic nie ujrzał. Nie polecam

raczej biznesmen niż lekarz ,absolutnie nie polecam , niezainteresowany pacjentem ,szkoda etatu w przychodni

Nie polecam. byłem swiadkiem jak kałużny krzyknął na pacjenta zeby sieprzał itp... myslałem ze takich prostaków juz nie ma.

masakra nie lekarz!!!!!! powinien pracowac w prosektorium.

masakra nie lekarz!!!!!! powinien pracowac w prosektorium.

lekarz bardzo uprzejmy, służy pacjentom na wysokim poziomie

lekarz bardzo uprzejmy, służy pacjentom na wysokim poziomie

Podejście do pacjentów lekceważące(kartoteki giną często i leżą na podłodze podobno),ponadto traktowanie pacjentów i personelu co najmniej nieodpowiednie - niegrzeczne. Po tym co stało się z największą przychodnią w Cz-wie(na ul. Wolności 46)gdy pan Doktor został prezesem, gdzie obecnie nie ma już prawie żadnego specjalisty, laboratorium i ogólnie przychodnia świeci pustkami, wydaje mi się, że to nie lekarz z powołania, a dorobkiewicz, po prostu. Szkoda tej placówki, bo była fantastyczna jeszcze niedawno...Nie polecam pana doktora absolutnie...

radze unikać tego Pana "doktora". potrafi na angine ropną przepisać lek na ospe. odradzam.

Ma-sa-kra...Poszlam do lekarza z anginą, a ten nawet gardla nie chcial zobaczyć i osluchac mnie...Szkoda pisać...Dostalam recepte na leki, które w ogóle nie były na to schorzenie...Farmaceutka w aptece widząc i slysząc mnie, po prostu złapala sie za glowę patrząc na to, co pmi przepisal...Wierzę w ludzi, ale ten doktor po prostu TOTALNIE nie nadaje się do leczenia ludzi...Jakas pomyłka...Unikajcie Go...