dr n. med. Jarosław Kamper

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił jakie mogą być nieprzyjemne odczucia po przebytej operacji . Gdy się one pojawiają pacjent nie martwi się , że coś " poszło nie tak ". W pełni godny polecenia

W pełni godny polecenia

Nie polecam, bylam kilka razy na wizycie, lekarz bardzo nieprzyjemny, glupie ponizajace teksty do pacjeta, przy robieniu opatrunku zadnej empatii, z pacjetem obchodzi sie jak worek kartofli, na szczescie sa inni chirurdzy ktorzy kochaja swoja prace a nie lekarz pracujacy chyba z musu, osobiscie bede omijac tego lekarza

Znakomity,kompetentny lekarz,któremu zawdzięczam skuteczne zagojenie dużej rany po amputacji wszystkich palców stopy.Oszczędny w słowach,ale bardzo konkretny.Wprawdzie nie przymierzam się do dalszych problemów ze zdrowiem,ale każdemu mogę polecić tego chirurga.Ma u mnie pięć +

Wspaniały profesjonalista . Bezpośredni , konkretny . Po jego wspaniałej pracy moja noga wygląda lepiej jak ta zdrowa . Jestem szczęśliwy że trafiłem w ręce takiego chirurga .Polecam !!!

Bardzo dobry chirurg, rzeczowy, kompetentny trochę sztywny w rozmowie - trzyma pacjenta na dystans. Polecam Pana Doktora z całego serca, korzystałam i jestem bardzo zadowolona. (lekarz z polecenia kilku osób)