dr n. med. Jarosław Kasprzak

Urolog

Rewelacyjny lekarz, specjalista. Kompleksowe podejście, łącznie z telefonami namawiającymi na zabieg, który był konieczny. Pomimo niechęci pacjenta :) Polecam osobiście.

Bardzoooooo bardzoooo ogromne podziękowania za zaangażowanie w sprawy ratowania życia pacjenta daleko wykraczające poza obszar obowiązków służbowych. Bezinteresowne poświęcenie dla sprawy wobec obcego człowieka potrzebującego natychmiastowej pomocy. Gorąco polecam tego lekarza, ponieważ wyróżnia się wyjątkową fachowością i wrażliwością wobec cierpienia innych. Szklarskoporębianin

Szklarskoporębianin

Bardzo dobry urolog, który nie raz uratował mi zdrowie. Jest bardzo konkretny i do tego wie jak skutecznie pomóc swojemu pacjentowi.

Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia. W każdym razie ja już jestem w jego fanklubie...

Wspanialy fachowiec, cudowny kontakt z pacjentem,umie wszystko wyjasnic i wytlumaczyc,jednoczesnie dokladny,z duza wiedza medyczna.polecam w 100 %

Godny polecenia, kompetentny, uprzejmy. W 100% polecam! Lekarz z powołania.

Godny polecenia, kompetentny, uprzejmy. W 100% polecam! Lekarz z powołania.

Świetny specjalista a przy tym bardzo sympatyczny. Jakieś 10 lat temu naprawił mi nerkę w bardzo skomplikowanym zabiegu. Ma dar w dłoniach i niesamowite podejście do pacjentów.

Specjalista, kompetentny, uprzejmy.Wysoki poziom świadomości zawodowej - LEKARZ Z POWOŁANIA!!! Zasługuje na czołowe miejsce w tym rankingu!!!!!!!!

Zasługuje na czołowe miejsce w tym rankingu!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie,uprzejmy,można w pełni mu zaufać

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie,uprzejmy,można w pełni mu zaufać

Wciąż poszukujesz "Urolog Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław