Jarosław Kaźmierczak

Anestezjolog, Medycyna estetyczna

Fantastyczny Lekarz, kompetentny, uprzejmy, profesjonalista w każdym calu. Poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba, odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało znieczulenie. Dziękuję Doktorze za opiekę.

Pierwszy lekarz, który podał mi rękę na powitanie i wytłumaczył wszystko co zrobi, byłam bezpieczna i zaufałam . Nie zawiodłam się . Takich ludzi należy wyróżniać, bo jest lekarzem i człowiekiem .Poród przebiegł bezproblemowo .

Idealny lekarz! Nie można miec zastrzeżeń

Idealny lekarz! Nie można miec zastrzeżeń

Nie zgadzam się z poprzednim komentarzem. Dr Kaźmierczak uczestniczył w moim porodzie jako anestezjolog. Przyszedł do mnie przed porodem, wszystko wyjaśnił w sposób uprzejmy i wyczerpujący, uzasadnił wybór rodzaju znieczulenia i pytał również mnie o zdanie. Uważam, że jest lekarzem kompetentnym i nie traktującym pacjenta z góry

Dupek jakich mało zadufany w sobie unikajcie go jak zarazy!!!!!!!

Dupek jakich mało zadufany w sobie unikajcie go jak zarazy!!!!!!!