lekarz Jarosław Kępczyński

bardzo, miły lekarz mam do niego zaufanie . Polecam

bardzo, miły lekarz mam do niego zaufanie .
Polecam

kochany doktorek.Chciała bym,żeby wrucił do OMEGI.

kochany doktorek.Chciała bym,żeby wrucił do OMEGI.

Świetny lekarz, potrafi znaleźć kontakt z dzieckiem, wytłumaczy rodzicom o chorobie dziecka, zleci badania gdy są konieczne. Super lekarz do którego mam zaufanie. Martwi mnie tylko to, że odszedł z przychodni Omega na Jasnej. Czy może jest ktoś kto wie gdzie dr. Jarosław Kępczyński jeszcze przyjmuje? Bardzo byłabym wdzięczna za informacje.

Świtny lekarz. Podoba mi się to, że nie przepisuje niepotrzbnie antybiotyków dziecku, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu, rodzicom tłumaczy wszystko o chorobie, wyjaśnia dlaczego stosuje takie a nie inne metody leczenia, ma ogromną cierpliwość! Mam do niego pełne zaufanie! Szkoda tylko, że prywatnie nie przyjmuje, ale pracując w kilku przychodniach i w szpitalu raczej nie mozna znaleźć na to czasu. Za to udziela porady przez telefon! POLECAM GORĄCO wszystkim dziciom i ich rodzicom!