lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Wczoraj miałem kontakt z Panem Doktorem jako mąż swojej żony. I jestem pod wrażeniem. Uśmiech na twarzy, przyjazne nastawienie, dobre słowo połączone z zawodową kompetencją - to nie jest zbyt częste zjawisko w naszej służbie zdrowia. Dlatego mówiąc slangiem młodzieżowym: pełny szacun! :)

Wczoraj miałem kontakt z Panem Doktorem jako mąż swojej żony.
I jestem pod wrażeniem.
Dlatego mówiąc slangiem młodzieżowym: pełny szacun! :)

Wyjątkowy lekarz o szczegółnym poczuciu humoru, godny polecenia wraz z całym oddziałem ginekologicznym w Głubczycach.Pracują tam ludzie o cudownych sercach stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

stwarzając możliwie do warunków domową atmosferę!!!polecam ten oddział !!!!!

Naprawde bardzo dobry lekarz! Polecam z całego serca :) Trudno w tych czasach o takiego lekarza. Pozdrawiam

Najlepszy lekarz NAPRAWDE POLECAM!!!. mily uczynny i przedewszystkim cierpliwy. dzieki niemu moj porod przebiegl bezbolesnie:)smialismy sie i zartowalismy!!!POLECAM

Dzięki temu, że zaufałam Panu Doktorowi dzisiaj jestem po pochwowym wycięciu macicy i czuję się wspaniale. Pan Doktor jest pod telefonem o każdej porze dnia, nie odmówi pomocy nawet w wolną sobotę. Serdecznie dziękuję! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkiego co najlepsze, a w nowym roku radości codziennych oraz chwil spokojnych.

Ja polecam Pana doktora.Bardzo sprawnie przeprowadzona wizyta. Szybka diagnoza udokumentowana zdjęciami z USG. W kilkanaście minut wszystko wytłumaczone,pobrany wymaz,a całość w miłej atmosferze z dużą porcją humoru za rozsądną cenę .POLECAM

Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Polecam w 100%. Wszystko wytłumaczy, porozmawia i w ogóle bardzo sympatyczny.

ŚWIETNY SPECJALISTA. WIZYTA ZAWSZE NA LUZIE Z HUMOREM... ODPOWIE NA WSZELKIE PYTANIA. SZCZEGÓŁOWO WYPYTUJE O SAMOPOCZUCIE. ZLECA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE BADANIA. PROWADZIŁ CIĄŻE WSZYSTKICH MOICH KOLEŻANEK I PROWADZI MOJĄ. DIAGNOZY ZAWSZE BYŁAY TRAFNE. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Godny polecenia lekarz,zajmuje się pacjentką podczas porodu dba o informacje z przebiegu porodu dla rodziny.

Wizyta konkretna,umówiona na godzinę. Wszystko zrobione od ręki, USG , wymaz ,z niczym nie ma problemu. Cena bardzo rozsądna a przy tym luz i dobry humor lekarza, który udziela się zdenerwowanym panią. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Głogówek"?

Jarosław Kłuskiewicz

Zamkowa 1
48-250 Głogówek
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTODONTA. STOMATOLOG. CHIRURG.
ul. Piastowska
48-200 Prudnik