dr Jarosław Komorowski

Alergolog, Pediatra

3,9
3,9

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Konkretny, pomocny oraz z dużym doświadczeniem. Polecałam doktora moim znajomym, którzy mają dzieci z alergią. Zawsze wychodzili z wizyt zadowoleni.

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.
Konkretny, pomocny oraz z dużym doświadczeniem.

Bardzo dobry specjalista, polecam go wszystkim rodzicom chorych na alergię dzieci.

Pan doktor pewnie jest miły i rzetelny, gdy w grę wchodzi klientelizm, na pewno nie w Szpitalu na Banacha, gdzie przyjmuje na NFZ. Jedna wizyta - jeden steryd, diagnoza 10-sekundowa. Jakiegokolwiek wywiadu brak. Wizyta trwała 3 minuty. Niestety wciąż niektórzy zapominają, że my opłacamy usługi medyczne z podatków.

CUDOWNY CZŁOWIEK I LEKARZ:))) LECZĘ U PANA DOKTORA DZIECKO JUŻ KILKA LAT I SĄ EFEKTY- ALERGIA WYLECZONA A Z CHOROWITEGO MAŁEGO CZŁOWIECZKA WYRÓSŁ MŁODY , ZDROWY NASTOLATEK:)

Mam pewność, że moje dziecko jest w dobrych rękach :)) polecam wszystkim rodzicom, którzy nie trafili jeszcze na dobrego lekarza

Leczę swoje dziecko u Pana Doktora od 3 lat. Wspaniały specjalista ! Polecam !!!

troche powolny zazwyczaj spóźnia się o 15 minut

troche powolny zazwyczaj spóźnia się o 15 minut

Lekarz ma problem z czytaniem ze zrozumieniem i z wyjściem poza decyzje innych lekarzy. Jego "pomoc" ograniczyła się do powielenia działań poprzedników. Stanowczo nie polecam!

Stanowczo nie polecam!