lekarz Jarosław Korecki

Ortopeda

Pan doktor Korecki to wspaniały lekarz ortopeda. Przede wszystkim konkretny, cierpliwie dąży do zdiagnozowania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jest miły i uprzejmy. Bardzo uczciwy i empatyczny. Jestem pacjentką Pana Doktora prawie dwa lata, a zawdzięczam to siostrzeńcowi, który zarejestrował mnie właśnie do Pana Doktora twierdząc, że jest najlepszy. Ufam Doktorowi, dlatego pokonuję autobusem około 220 km, aby uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem polecam, bo niewątpliwie jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gliwice"?

Piekary Śląskie

42-600 Tarnowskie Góry
Gliwice
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie