lekarz Jarosław Korecki

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Pan doktor Korecki to wspaniały lekarz ortopeda. Przede wszystkim konkretny, cierpliwie dąży do zdiagnozowania pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jest miły i uprzejmy. Bardzo uczciwy i empatyczny. Jestem pacjentką Pana Doktora prawie dwa lata, a zawdzięczam to siostrzeńcowi, który zarejestrował mnie właśnie do Pana Doktora twierdząc, że jest najlepszy. Ufam Doktorowi, dlatego pokonuję autobusem około 220 km, aby uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem polecam, bo niewątpliwie jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.