lekarz Jarosław Koss

3,6
3,5
3,9
3,6

Pan doktor Kos jest kompetentnym lekarzem,zawsze względem mnie uprzejmy.Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem jakichkolwiek badań czy skierowania do innego specjalisty. A że czasami krzyczy.Ludzie kochani przyjmijcie dziennie tylu pacjentów wysłuchajcie ich i każdemu dostosuj leki i jeszcze tłumacz ,że należy się leczyć i dbać o zdrowie.A jeszcze każda babcia przyjdzie i musi byc dzisiaj przyjęta i robi zamieszanie w poczekalni to każdemu mogą nerwy puścić. On też jest tylko człowiekiem.

Bardzo fajny lekarz. Wszystko tłumaczy dokładnie nawet po kilka razy. Zawsze uśmiechnięty lubi pożartować. Generalnie polecam. nareszcie spotkałam dobrego kompetentnego lekarza.

Mam 18lat i od 4lat leczę się na nadczynność tarczycy. Byłam wczoraj u Pana Doktora pierwszy raz (nie jako internisty a jako endokrynologa). I przyznam szczerze jest pierwszym lekarzem który wzbudził moje zaufanie. Jestem zadowolona z wizyty, mimo iż trwała przeszło godzinę. Wiem na czym stoję i co z tym dalej robić. Mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecania.

Ostatnio jako lekarz rodzinny stał się bardzo kapryśny i wręcz lekceważący. Prywatne wizyty trwają długo, a pacjent z NFZ jest zbywany w ciągu minuty. Nawet głowy ostatnio nie podniósł znad papierów , gdy tam byłam. Szybko się irytuje ,a dla swoich pielęgniarek jest wręcz niegrzeczny- zwraca uwagi przy pacjentach. To nie ten lekarz co kiedyś.....

wspanialy lekarz!! wszystko dokladnie tlumaczy i odpowiada na zadawane mu pytania. jest bardzo dokladny mily budzacy zaufanie i przede wszystkim nie lekceważy sprawy. naprawde polecam

Nic dodać nic ująć, podejście stan oczekiwani w naszym przypadku było spełnione od "reki" zastosowane leczenie oraz tłumaczenie leczenia w pełni zrozumiałe dla pacjenta, troska o dalsze leczenie i współpraca wzorowa

najchętniej chodziłabym co tydzień, bo się w nim zakochałam

najchętniej chodziłabym co tydzień, bo się w nim zakochałam

TO CHORY CZŁOWIEK.KTOŚ GO POWINIEN ZGŁOSIĆ NA LECZENIE,BO SAM NIE WIDZI ZE POWINIEN SIĘ LECZYĆ.BYŁAM TAM RAZ I WIĘCEJ NIE PÓJDĘ.LATAŁ JAK ZORRO PO KORYTARZU,KRZYCZAŁ NA WSZYSTKICH A TO JAK UBLIŻA PANIOM PIELĘGNIARKOM TO PRZECHODZI KAŻDE POJECIE,NIE WIEM DLACZEGO SIĘ NA TO GODZĄ, MOŻE TRAKTUJĄ GO JAK PACJENTA.WIEDZĘ MA PODOBNO DUZA ALE WG.MNIE, MIMO ZE NIE MAM WYKSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO TO CHORY CZŁOWIEK NA PSYCHIKĘ.UWAŻAJCIE BO PRZY BRAKU LECZENIA MOŻE ZROBIĆ KOMUŚ KRZYWDĘ.SZKODA,ZE SIE NIE LECZY BO BYL BY MOŻE DOBRYM MEDYKIEM

BARDZO BARDZO MIŁY I GRZECZNY KOMPETENTNY POELECIŁABYM LEGO LEKARZA INNYM

BARDZO BARDZO MIŁY I GRZECZNY KOMPETENTNY POELECIŁABYM LEGO LEKARZA INNYM

Mój ulubiony internista. Kompetentny, życzliwy, cierpliwy... Zawsze uprzejmy i rozumiejący wszystko. Do tego ma indywidualne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy! Naprawdę go lubię i mam pełne zaufanie!!!