lekarz Jarosław Koss

Lekarz którego określiłabym mianem pan pieniążek. Była to prywatna, pierwsza wizyta kontrolna. Chciałam zobaczyć czy wszystko ok z moją tarczycą. Okazało się że jest wszystko ok, wyniki są w normie także przez pół wizyty rozmawialiśmy o rzeczach totalnie nie związanych z medycyną. Po wizycie przypomniałam sobie że zapomniałam zadać bardzo ważne dla mnie pytanie więc zadzwoniłam do gabinetu a Pan doktor powiedział przez pielęgniarkę (słyszałam jak to mówi) że mam się umówić na kolejną wizytę jeśli mam jakieś pytania. Odpowiedź zajęłaby pół minuty ale nie, była okazja żeby skroić jeszcze raz. Nie polecam

Narzekacie na pielęgniarki ? One sieją największy ferment. Plotkują o pacjentach - dosłownie przy nich udając, że stoi dosłownie 2 metry obok. Kompetentne ? Kłamią i zatajają istotne fakty. Lekarze ? Zgadzam się względem opryskliwości. Był tam tylko jeden godny polecenia, Pan Paweł Szlas - nie dziwię mu się, że odszedł , bynajmniej mam nadzieję, że z własnej woli. Po tym jak przy mnie na konsultacji u niego wpadła jedna z pielęgniarek rzucając na biurko dokumentacje, podniesionym głosem wymagając od przełożonego podpisu mówiąc "dobra, doktor podpisz i będzie OK" to mi ręce opadły. Rzekomy kierownik owego przybydku nie jest lepszy, używa inwektyw i tak się ich szczęśliwe kółko zależności kręci. Nie polecam i radziłbym poszukać innego lekarza, po prawie dwóch dekadach "współpracy" z nimi moja opinia jest nad wyraz optymistyczna.

Pan doktor Kos jest kompetentnym lekarzem,zawsze względem mnie uprzejmy.Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem jakichkolwiek badań czy skierowania do innego specjalisty. A że czasami krzyczy.Ludzie kochani przyjmijcie dziennie tylu pacjentów wysłuchajcie ich i każdemu dostosuj leki i jeszcze tłumacz ,że należy się leczyć i dbać o zdrowie.A jeszcze każda babcia przyjdzie i musi byc dzisiaj przyjęta i robi zamieszanie w poczekalni to każdemu mogą nerwy puścić. On też jest tylko człowiekiem.

Bardzo fajny lekarz. Wszystko tłumaczy dokładnie nawet po kilka razy. Zawsze uśmiechnięty lubi pożartować. Generalnie polecam. nareszcie spotkałam dobrego kompetentnego lekarza.

nie polecam tego lekarza jest bardzo dziwny ,leczy ludzi zalezne jest od jego porannego humoru ,całkowicie jemu odbiło na stare lata

BARDZO BARDZO MIŁY I GRZECZNY KOMPETENTNY POELECIŁABYM LEGO LEKARZA INNYM

BARDZO BARDZO MIŁY I GRZECZNY KOMPETENTNY POELECIŁABYM LEGO LEKARZA INNYM

wspanialy lekarz!! wszystko dokladnie tlumaczy i odpowiada na zadawane mu pytania. jest bardzo dokladny mily budzacy zaufanie i przede wszystkim nie lekceważy sprawy. naprawde polecam

najchętniej chodziłabym co tydzień, bo się w nim zakochałam

najchętniej chodziłabym co tydzień, bo się w nim zakochałam

TO CHORY CZŁOWIEK.KTOŚ GO POWINIEN ZGŁOSIĆ NA LECZENIE,BO SAM NIE WIDZI ZE POWINIEN SIĘ LECZYĆ.BYŁAM TAM RAZ I WIĘCEJ NIE PÓJDĘ.LATAŁ JAK ZORRO PO KORYTARZU,KRZYCZAŁ NA WSZYSTKICH A TO JAK UBLIŻA PANIOM PIELĘGNIARKOM TO PRZECHODZI KAŻDE POJECIE,NIE WIEM DLACZEGO SIĘ NA TO GODZĄ, MOŻE TRAKTUJĄ GO JAK PACJENTA.WIEDZĘ MA PODOBNO DUZA ALE WG.MNIE, MIMO ZE NIE MAM WYKSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO TO CHORY CZŁOWIEK NA PSYCHIKĘ.UWAŻAJCIE BO PRZY BRAKU LECZENIA MOŻE ZROBIĆ KOMUŚ KRZYWDĘ.SZKODA,ZE SIE NIE LECZY BO BYL BY MOŻE DOBRYM MEDYKIEM

Lekarz bardzo dziwny raz jak ma humor to jest uprzejmy a innego razu bardzo niemiły i arogancki -szczególnie jak ktoś do niego często chodzi,jak się pójdzie na wizytę prywatnie to w dupę włazi i gada o pierdołach wtedy wizyta się bardzo przeciąga.Nie polecam tego lekarza.