lekarz Jarosław Koss

Ostatnio jako lekarz rodzinny stał się bardzo kapryśny i wręcz lekceważący. Prywatne wizyty trwają długo, a pacjent z NFZ jest zbywany w ciągu minuty. Nawet głowy ostatnio nie podniósł znad papierów , gdy tam byłam. Szybko się irytuje ,a dla swoich pielęgniarek jest wręcz niegrzeczny- zwraca uwagi przy pacjentach. To nie ten lekarz co kiedyś.....

Nic dodać nic ująć, podejście stan oczekiwani w naszym przypadku było spełnione od "reki" zastosowane leczenie oraz tłumaczenie leczenia w pełni zrozumiałe dla pacjenta, troska o dalsze leczenie i współpraca wzorowa

Mam 18lat i od 4lat leczę się na nadczynność tarczycy. Byłam wczoraj u Pana Doktora pierwszy raz (nie jako internisty a jako endokrynologa). I przyznam szczerze jest pierwszym lekarzem który wzbudził moje zaufanie. Jestem zadowolona z wizyty, mimo iż trwała przeszło godzinę. Wiem na czym stoję i co z tym dalej robić. Mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecania.

Moim zdaniem, jest to jeden z lepszych lekarzy w naszym mieście. Do każdego podchodzi indywidualnie.

mało wnika kompeksowo w problemy zdrowotne danego pacjęta

mało wnika kompeksowo w problemy zdrowotne danego pacjęta

Żaden inny lekarz tak bardzo nie zawiódł mojego oczekiwania.

Żaden inny lekarz tak bardzo nie zawiódł mojego oczekiwania.

Więcej gada o duperelach zamiast podejść do kompleksowego badania.

Więcej gada o duperelach zamiast podejść do kompleksowego badania.

Mój ulubiony internista. Kompetentny, życzliwy, cierpliwy... Zawsze uprzejmy i rozumiejący wszystko. Do tego ma indywidualne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy! Naprawdę go lubię i mam pełne zaufanie!!!

trudnoo powiedziec cos konstruktywnego. brak zachwytu i euforii oraz brak zdecydowanych przeciwskazan

bardzo kompetentny, budzący zaufanie. Nie spotkałam jeszcze lekarza który poświęciłby mi tyle czasu przy każdej wizycie! Polecam