Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac. W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Szczerze polecam pana mgr Kowalskiego. Potrafi poradzić sobie z tak beznadziejnym przypadkiem jak ja, reumatoidalne zapalenie stawów od 30 lat, ruina!!! Dzięki panu Jarkowi chodzę, a do tego czerpię z jego zasobów optymizmu. Jeżeli chodzi o wiedzę fachową, pan Jarek wygrał bezapelacyjnie z warszawskim guru mojej siostry, naprawdę rewelacyjnym fizjoterapeutą, co cieszy mnie ogromnie. Miło znaleźć na sąsiedniej ulicy świetnego specjalistę o wielkim sercu i zaangażowaniu.

14 letni judoka - uraz barków Michał, mój syn-14-letni judoka doznał w sierpniu 2010 urazu barków. We wrześniu uraz ukazał się na tyle dotkliwy, że zaprzestał treningów i udziału w zawodach. Wiele konsultacji u ortopedów nie rokowało innych szans powrotu do zdrowia jak operacja obu barków ( podejrzenie uszkodzenia obrąbka stawowego). Konieczność operacji miało potwierdzić badanie rezonansem z podaniem kontrastu do barków. Ze względu na długi czas oczekiwania na takowe, z nikłymi nadziejami postanowiłem poddać syna rehabilitacji. Rehabilitacja przeprowadzona przez p.Jarka Kowalskiego, który ma bardzo duże i bardzo dobre doświadczenie ...

14 letni judoka - uraz barków
Michał, mój syn-14-letni judoka doznał w sierpniu 2010 urazu barków. We wrześniu uraz ukazał się na tyle dotkliwy, że zaprzestał treningów i udziału w zawodach. Wiele konsultacji u ortopedów nie rokowało innych szans powrotu do zdrowia jak operacja obu barków ( podejrzenie uszkodzenia obrąbka stawowego). Konieczność operacji miało potwierdzić badanie rezonansem z podaniem kontrastu do barków. Ze względu na długi czas oczekiwania na takowe, z nikłymi nadziejami postanowiłem poddać syna rehabilitacji. Rehabilitacja przeprowadzona przez p.Jarka Kowalskiego, który ma bardzo duże i bardzo dobre doświadczenie okazała się wybawieniem. Już nie czekamy ani na dodatkowe badania ani na operację. Dzięki p.Jarkowi okazały się zbędne, a Michał jest obecnie zajęty trenowaniem i zdobywaniem sukcesów na zawodach. Usługi p. Jarka wszystkim, a w szczególności wszystkim sportowcom gorąco polecam.
Marek i Michał

Pan Jarek jest rewelacyjnym fachowcem. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem, posiada ogromną wiedzę, którą nieustannie poszerza. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Szczerze polecam. Nie odczuwam bólu reki, lecz muszę przestrzegać wszystkich udzielonych mi zaleceń oraz gimnastykować się. Jestem bardzo wdzięczna za udzieloną mi pomoc i wsparcie. Polecam wszystkim cierpiącym fachową pomoc pana Jarka.

Serdecznie polecam Pana Jarka! To czwarty fizjoterapeuta, u którego byłem w życiu, i zdecydowanie najlepszy. Pomógł mi w kwestii stawu barkowego oraz kolanowego. Stosuje szereg zróżnicowanych, skutecznych metod. Jest przy tym niezwykle pozytywnie nastawiony do pacjenta, któremu poświęca mnóstwo czasu i uwagi. Nie zdarzyło się, aby w gabinecie był ktoś poza mną oraz Panem Jarkiem, ani też żeby odbierał rozmowy telefoniczne- wspominam o tym, gdyż takie sytuacje były na porządku dziennym u poprzednich fizjoterapeutów, co niezwykle mnie wręcz irytowało. Sport uprawiam 5-6 dni w tygodniu, a wskazówki Pana Jarka zdecydowanie ...

Serdecznie polecam Pana Jarka!
Sport uprawiam 5-6 dni w tygodniu, a wskazówki Pana Jarka zdecydowanie poprawiły jakość moich treningów (oraz stawów).
Jeszcze raz gorąco polecam tego fizjoterapeutę, gdyż posiada dużą wiedzę i jest bardzo skuteczny, a do tego ma bardzo dobre podejście do ludzi.

Marcin Chlebosz

Super rehabilitant! Ma złote ręce i doskonałe podejście do pacjenta. Wyciagnął mnie z paskudnej kontuzji ręki, której nabawiłem się po wypadku. Gorąco polecam go! http://www.krzysztof-kledzik.pl/

Bardzo dobry fizjoterapeuta. Naprawdę polecam, ponieważ wielokrotnie mi samej pomógł w poważnych kontuzjach, gdy miałam problemy z chodzeniem, albo "połamało" mnie. Jest profesjonalistą, patrzy na człowieka całościowo. Gdy nie jest czegoś pewien i nie wie jak bardzo może sobie pozwolić na nastawienie prosi o RTG. Najlepszy specjalista u jakiego byłam i innego w tym zakresie nie będę szukała już napewno.

WSZYSTKIM, KTÓRZY MAJĄ JAKIŚ URAZ I POTRZEBUJĄ REHABILITACJI POLECAM WIZYTĘ U PANA JARKA. JEST BARDZO DOBRYM REHABILITANTEM. DZIĘKI NIEMU MAM SPRAWNĄ REKĘ. MIAŁAM ZŁAMANIE ZE ZWICHNIĘCIEM KOŚCI LOKCIOWEJ I WYROSTKA ŁOKCIOWEGO. PRZESZŁAM DWIE OPERACJE, ALE POTEM ZAKRES RUCHU RĘKĄ BYŁ BARDZO MALUTKI. GDY UDAŁAM SIĘ DO PANA KOWALSKIEGO BARDZO SZYBKO BYŁA DUŻA POPRAWA. JEST CZŁOWIEKIEM MIŁYM I KOMPETENTNYM. BARDZO INTERESUJE SIĘ CHOROBAMI PACJENTÓW. JEGO TERAPIE I ĆWICZENIA PRZYNOSZĄ SZYBKIE EFEKTY. DZIŚ JUZ MAM SPRAWNĄ RĘKĘ. MOGĘ NIĄ PRACOWAĆ ITP. SZCZERZE POLECAM!!! :) (Monika)

(Monika)