dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog, Lekarz sądowy

Profesjonalista. Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, bezkompromisowy. Przy tym świetny chirurg z ogromną wiedzą. Bardzo wiele Panu Doktorowi zawdzięczam. Ogromnie dziękuję!

Zdecydowanie nie polecam tego "specjalisty" Stosunek do pacjentów skandaliczny, brak jakiejkolwiek empatii czy zrozumienia. Brak wyjaśnienia co do stanu pacjenta czy diagnozy. Jaśnie pan ordynator traktuje wszystlich dookoła jak idiotów. Ponadto nie przyznaje się do popełnionego błędu, który może kosztować życie.

Zdecydowanie nie polecam tego "specjalisty"
Stosunek do pacjentów skandaliczny, brak jakiejkolwiek empatii czy zrozumienia.

Pomyliłem sie w jednej pozycji Polecam Bardzo dobry lekarz który ma strasznie duzo wiedzy i duże doświadczenie Specjalista chirurg Godny polecenia Czy ta opinia jest przydatna?

Pomyliłem sie w jednej pozycji

Czy ta opinia jest przydatna?

Pomyliłem sie w jednej pozycji

Czy ta opinia jest przydatna?

Polecam
Bardzo dobry lekarz który ma strasznie duzo wiedzy i duże doświadczenie
Specjalista chirurg

Witam Ja nie wiem skąd te negatywne opinie.w tym roku miałam operację usunięcia tarczycy.lekarz przezabawny,miły i konkretny.blizna po zabiegu ledwie widoczna.ogolnie bardzo zadowolona.

Witam

Nikomu nie polecam, zero jakiejkolwiek empatii, bezczelny. Nie wiem skąd jakiekolwiek pozytywne opinie na jego temat. Uciekać jak najdalej od takiej "pomocy".

PORAŻKA niestety wielka porażka nie polecam i do końca swoich dni bede odmawiać wszystkim do około.

Niestety nie jest to dobry lekarz, nie ma podejścia do pacjenta. Nie polecam. Leżałam w szpitalu w Olkuszu.

Trzy lata temu miałam usuwana tarczycę przez dr Kozera .Od chwili jak zorientował sie że nie otrzyma łapówki stał się chamski i arogancki. Tyle się o tym pisze i nikt nie zrobi z tym lekarzem porządku.