lekarz Jarosław Krakowiak

kompetentny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta, nawet jeśli ten pochodzi z innego krańca Polski

Pan Dr z pełnym zaangażowaniem poświęca swój czas pacjentowi. Mój trafił na oddział kardiologii bełchatowskiego szpitala, po 3 tygodniach pobytu w szpitalu w Tuszynie z uwagi na przebyty koronawirus. Pan Dr rzeczowo, wyczerpująco i z pełną kulturą osobistą przekazał nam informację o moim tacie. Z całego serca dziękujemy za życzliwość i opiekę na moim tatą.

Z całego serca dziękujemy za życzliwość i opiekę na moim tatą.

Lekarz bardzo miły i sympatyczny ma bardzo dobre podejście do człowieka . Szczegółowo i zrozumiale potrafi opisać stan pacjenta .

ja tez zyczę zeby nie było rutyny, tez chce cos powiedziec. dołączam się do poprzedników żeby sobie troche popisac.

Pan doktor, oprócz fachowości, daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa, które również, a może przede wszystkim, leczy. Panie doktorze, życzę Panu i nam, Pańskim pacjentom, aby na swojej drodze zawodowej pozostał Pan takim jakim jest dzisiaj i nigdy nie dotarł do miejsca zwanego "rutyną".

Panie doktorze, życzę Panu i nam, Pańskim pacjentom,

Polecam. Lekarz poświęca dużo czasu pacjentowi, wysoki poziom kultury osobistej, zaangażowany, kompetentny.