lekarz Jarosław Kraśnik

Okulista

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już naprawdę słabo. Chodziłam wielokrotnie na lasery do pana doktora, początkowo nic mi się nie pogorszyło dalej, a po pewnym czasie mogłam zaobserwować na samej sobie poprawę. W moim przypadku gdyż leczę się także na cukrzyce jestem ogromnie wdzięczna za leczenie i za poprawę mojego wzroku i przez to jakości życia. Jako człowiek pan doktor jest bardzo zasadniczy i dokładny, często oberwało mi się za nie przestrzeganie jego zaleceń dotyczących leczenia, jednak nie zamieniłabym go na nikogo innego gdyż nikt inny nie pomógłby mi tak jak on.

Pozdrawiam i Polecam pana doktora Kraśnika!!!

Marysia

P.S.
Kolejki długie ale warto czekać ;-)

Choruję na cukrzycę od 30 lat a pacjentem pana doktora Kraśnika od 17 lat. Trafiłem do niego do klinki gdy dwóch okulistów wypowiedziało się o braku szans na moje widzenie.Po wielu laserach i zabiegu operacyjnym zaćmy nadal widzę. W kontekście wypowiedzi mojej poprzedniczki muszę napisać że wielokrotnie zdarzało mi się siedzieć z dwoma trzema pacjentami w gabinecie. Wiele lat temu to oni przekazywali mi bardzo cenne uwagi teraz ja, jak tylko mam okazję robię to dla młodych cukrzyków . Jest to wspaniała metoda zdobycia tak ważnej wiedzy w codziennej walce z przewlekłą chorobą. Poza tym gdyby nie humor doktora Kraśnika nie wiem jak zniósłbym trudne momenty. Byłem zdziwiony że jeszcze nikt nie napisał o moim doktorze czegoś negatywnego,bo jest to bardzo typowe dla Polaków, zwłaszcza tych którzy tak naprawdę nie mają żadnych poważnych problemów ze swoim zdrowiem.

Expert w dziedzinie okulistyki! Po wielu nieudanych albo nie do końca udanych operacjach w państwowym szpitalu groziła mi ślepota spowodowana odwarstwieniem się siatkówki. W centrum okulistyki doktora Kraśnika zostałem przyjęty bardzo profesjonalnie, miałem robione kilka laserów po których stan moich oczu się poprawił. Regularnie jeździłem i jeżdżę na konsultacje bo wiem że opieka lekarska jest tutaj na wysokim poziomie i będzie z moim wzrokiem lepiej. Doktor Kraśnik jest świetnym fachowcem i potrafi przekonać że warto się leczyć i że zawsze jest szansa. Kiedyś już sam za bardzo w to nie wierzyłem, ale pomoc została mi udzielona i dzięki doktorowi nadal widzę. Polecam doktora, warto się tutaj leczyć

Wacław z południa Polski

Najlepszy specjalista w dziedzinie okulistyki. Dzięki profesjonalizmowi potrafi zdiagnozować i wyleczyć najbardziej trudne i beznadziejne przypadki. Trafiłam do pana doktora z obustronnym odwarstwieniem siatkówki. Lewym okiem nie widziałam już prawie wcale a w prawym z miesiąca na miesiąc było gorzej. Mój rejonowy okulista miał trudności z diagnozą, poradziłam się koleżanki i trafiłam do doktora Kraśnika. Po paru miesiącach odzyskałam zdolność widzenia w oku lewym do połowy a w prawym zdolność widzenia praktycznie całkowicie powróciła. Wszystko to zawdzięczam doktorowi K, bez którego straciłabym pewnie wzrok.

Wspaniały okulista, pomagał mi już z moim wzrokiem wielokrotnie.Miałem zaawansowane zmiany jaskrowe,choroba się znacznie cofnęła. Ma dobrze wyposażoną klinikę i jest świetnym fachowcem. Leczył też zaćmę u mojej teściowej oraz zmiany w siatkówce u kolegi. Jak coś się dzieje ze wzrokiem to tylko do niego. Ma umiarkowane ceny zabiegów wykonywane na wysokim poziomie i nie czeka się pół roku na operacje jak w państwowych placówkach.

Jarek zmarł w nocy z wtorku na środę (12/13.04.) Nie znam lekarza, który przyjmowałby prywatnie osoby ubogie za darmo, bardziej zwariowanego, etycznego, rewelacyjnego specjalisty ze specyficznym poczuciem humoru, pełnego pasji. I pewnie nie poznam. Będzie Ciebie Jarku bardzo brakowało!

doświadczony, kompetentny, nieoceniony, świetny specjalista... nie wiem, co teraz? u kogo się leczyć? Panie Boże dlaczego nam go zabrałeś? Jakie zadania wyznaczyłeś Mu Boże tam u siebie... Wieczny Odpoczynek racz Mu dac Panie...

Pogrzeb Pana Doktora Kraśnika odbędzie się o 12:30 we wtorek 19.04.2011 na cmentarzu na Junikowie. O godzinie 11:00 zostanie odprawiona msza w kościele im Św Jadwigi na oś Kwiatowym ostatni pacjent

ostatni pacjent

Wysoka jakość usług medycznych, byłam i gorąco polecam. Miałam operacje zaćmy w lewym oku. Wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Jestem miesiąc po zabiegu, nie odczuwam dyskomfortu i poprawiła mi się jakość widzenia. Trochę duże kolejki do pana doktora, ale naprawdę warto być pod opieką takiego specjalisty.

NIEODŻAŁOWANY!NIE DA SIĘ OPISAĆ! I co teraz? byłam juz u 3 innych , zero zaangażowania, DO KOGO TERAZ?

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2