lekarz Jarosław Kraśnik

Okulista

NIEODŻAŁOWANY!NIE DA SIĘ OPISAĆ! I co teraz? byłam juz u 3 innych , zero zaangażowania, DO KOGO TERAZ?

Wspaniały lekarz dla którego dobro człowieka, pacjenta było podstawową wartoscia. Cudowny człowiek. Będzie Go bardzo brakowac!

doświadczony, kompetentny, nieoceniony, świetny specjalista... nie wiem, co teraz? u kogo się leczyć? Panie Boże dlaczego nam go zabrałeś? Jakie zadania wyznaczyłeś Mu Boże tam u siebie... Wieczny Odpoczynek racz Mu dac Panie...

Pogrzeb Pana Doktora Kraśnika odbędzie się o 12:30 we wtorek 19.04.2011 na cmentarzu na Junikowie. O godzinie 11:00 zostanie odprawiona msza w kościele im Św Jadwigi na oś Kwiatowym ostatni pacjent

ostatni pacjent

Jarek zmarł w nocy z wtorku na środę (12/13.04.) Nie znam lekarza, który przyjmowałby prywatnie osoby ubogie za darmo, bardziej zwariowanego, etycznego, rewelacyjnego specjalisty ze specyficznym poczuciem humoru, pełnego pasji. I pewnie nie poznam. Będzie Ciebie Jarku bardzo brakowało!

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2