lekarz Jarosław Kraśnik

Najlepszy specjalista w dziedzinie okulistyki. Dzięki profesjonalizmowi potrafi zdiagnozować i wyleczyć najbardziej trudne i beznadziejne przypadki. Trafiłam do pana doktora z obustronnym odwarstwieniem siatkówki. Lewym okiem nie widziałam już prawie wcale a w prawym z miesiąca na miesiąc było gorzej. Mój rejonowy okulista miał trudności z diagnozą, poradziłam się koleżanki i trafiłam do doktora Kraśnika. Po paru miesiącach odzyskałam zdolność widzenia w oku lewym do połowy a w prawym zdolność widzenia praktycznie całkowicie powróciła. Wszystko to zawdzięczam doktorowi K, bez którego straciłabym pewnie wzrok.

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już naprawdę słabo. Chodziłam wielokrotnie na lasery do pana doktora, początkowo nic mi się nie pogorszyło dalej, a po pewnym czasie mogłam zaobserwować na samej sobie poprawę. W moim przypadku gdyż leczę się także na cukrzyce jestem ogromnie wdzięczna za leczenie i za poprawę mojego wzroku i przez to jakości życia. Jako człowiek pan doktor jest bardzo zasadniczy i dokładny, często oberwało mi się za nie przestrzeganie jego zaleceń dotyczących leczenia, jednak nie zamieniłabym go na nikogo innego gdyż nikt inny nie pomógłby mi tak jak on.

Pozdrawiam i Polecam pana doktora Kraśnika!!!

Marysia

P.S.
Kolejki długie ale warto czekać ;-)