lek. med. Jarosław Krzyżanowskilek. med. Jarosław Krzyżanowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Jarosław Krzyżanowski

ek. med Jarosław Krzyżanowski w 1978 roku ukończył Akademię Medyczną w Łodzi . W 1881 roku uzyskał II stopień specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa. W latach 1994- 1995 odbył staże i szkolenia w ośrodkach Kaiser Permanente HMO w Pasadenie i Santa Monica (USA), oraz w ramach wymiany międzynarodowej HOPE Organization w ośrodkach w Millwood, Waszyngtonie (USA) i Karlowych Varach (Czechy). Lek. med Jarosław Krzyżanowski posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej.

Dla mnie NIE NIE i jeszcze raz NIE. NIE za podejście, NIE za profesjonalizm poprostu NIE. Byłam na prywatnej wizycie w UK , 120 funtow za totalny brak podejścia do pacjentki , chamstwo

Dla mnie NIE NIE i jeszcze raz NIE.

Nie polecam tego doktora, olewczy stosunek do pacjenta, wydaje mi się że jest to osoba niekompetentna, nie potrafi też niczego wyjaśnić i chodzi mu tylko o pieniądze.

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka. Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka razy, bo dziecko było bardzo ruchliwe), wpisał w tabelkę w której było jasno określone z jakim wiekiem ciąży jest adekwatny pomiar. ...

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka.
Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka razy, bo dziecko było bardzo ruchliwe), wpisał w tabelkę w której było jasno określone z jakim wiekiem ciąży jest adekwatny pomiar. Wyszłam stamtąd z obszernym opisem i 6 zdjęciami na których dokładnie było widać dziecko. Co prawda nie określił, tak jak wielu genialnych lekarzy, płci dziecka, ale ja i tak uważam że to by było za wcześnie. Zrobił wszystko co powinien był zrobić. Jestem zadowolona.

Bardzo dobry lekarz i człowiek! Pieniądze wyciaga? Co to za glupoty ??? Ja nie mam takiego wrażenia! Jak idziesz prywatnie to placisz dla mnie to oczywiste! Prowadzi mi ciaze i jestem bardzo bardzo zadowolona

Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zboczeniec i tylko interesuja go pieniadze. Naciaga i oklamuje. Jeszcze nie moge sie pozbieracpo wizycie u tego pseudo doktora

Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki Panu Doktorowi moja ciąża przebiegła "bez zkłóceń", poród także. Do dzisiaj jest moim lekarzem i z czystym sumieniem i z własnego doświadczenia mogę polecić wizyty u Pana dr Krzyżanowskiego pacjentkom w każdym wieku !