lekarz Jarosław Kubacki

Rehabilitant

Nie polecam wizyta trwała z 1,5 h z czego 90% gadał o rzeczach nie związanym z tematem, po tej wizycie mój humor był beznadziejny ponieważ lekarz byl bardzo nie miły. Do tego gada jak naćpany. Jak ktoś ma silną psychikę to może do niego iść ale radzę poszukać kogoś innego jednak.

Wspaniały człowiek,lekarz jakich mało.Sympatyczny,jedyny.Pełen profesjonalizm.Super podejście do pacjenta.Polecam.

Super lekarz , super podejście do nastolatka ,my jesteśmy mega zadowoleni ☺doktor zalecił ćwiczenia wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak . Humor i gadatliwosc doktora na plus

Pomimo późnej pory Pan doktor poświęcił nam dużo czasu, zbadał dziecko dokładnie i wytłumaczył wszelkie niezbędne ćwiczenia. Lekarz ma świetny kontakt z dziećmi, wprowadza uśmiech i niekonwencjonalną atmosferę podczas wizyty. Uprzejmy, życzliwy i kompetentny. Nie sposób wyjść z gabinetu wciąż nie uśmiechając się. Szczerze polecam.

Niestety doświadczyłem podczas wizyty u pana doktora wszystkiego o czym napisał anonim 13.03.2019. Z podobnym zachowaniem i kompletnym lekceważeniem pacjenta nigdy się nie spotkałem.

Tak "nawiedzonego" lekarza jeszcze nie spotkałem . Gada jak nakręcony jakby był pod wpływem czegoś. Najmadrzejszy z mądrych Zachowuje się jakby miał dwie osobowości, mówi sam o sobie i do siebie. Co za ewenement.

Zachowanie tego lekarza w stosunku do mojej mamy absolutnie niegodne misji tego zawodu. W życiu nigdy jeszcze nie została w taki sposób potraktowana przez lekarza i wyszła roztrzęsiona po wizycie. Pierwszej i ostatniej. Przez tempo mówienia i bełkot podejrzewała, że jest pod wpływem śodków odurzających czy alkoholu. Może to tłumaczyłoby jego chamstwo. Jeśli taki jest na trzeźwo to szczerze współczuję wszelkim pacjentom,,szczególnie tym słabszym,, którzy nie zawalczą o swoje granice i wyjdą z gabinetu psychicznie skuleni w sobie. Jak można powiedzieć pacjentce zadającej merytoryczne pytania (magister farmacji w końcu), że skoro ma 73 lata to czego się spodziewa - jest stara i musi boleć. I w ogóle co ona może wiedzieć o swoich dolegliwościach, w końcu nie studiowała medycyny.
Nie polecam.
Wstyd, panie doktorze. Karma wraca.

Niezwykle pozytywny człowiek. Nie sposób się nie roześmiać na pierwszej wizycie. W każdym razie mi się nie udało zachować powagi :D Dan Doktor podchodzi do małego pacjenta z przejęciem, dokładnie ogląda dziecko, tłumaczy kilkakrotnie zalecane ćwiczenia. Moje wrażenie bardzo pozytywne.

Bardzo uprzejmy, energiczny, optymistyczny i otwarty lekarz. Tłumaczy cierpliwie, czeka na pytania. Bada dokładnie i w przekonujący sposób przedstawia swoje racje i sposób leczenia. Jedynym mankamentem jest bardzo szybki i specyficzny sposób mówienia. Ale to kwestia przyzwyczajenia 🙂 Póki co polecam!

Póki co polecam!

Lekarz z powolania.Gdyby wszyscy lekarze byli w stosunku do pacjenta tak zyczliwi jak Pan dr Kubacki to sluzba zdrowia bylaby w Polsce bardzo dobrym przykladem dla innych nacji.U Pana doktora jest tyle empatii do pacjenta,ze zawsze pomimo dolegliwosci bolowych potrafie z optymizmem patrzec na swiat.