Lekarz specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy (ZUS-ZLA-L4), jak również udziela porad terapeutycznych i kontrolnych z zakresu psychiatrii przed, w trakcie i po zakończeniu terapii....

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Najlepszy lekarz z tej branży, którego spotkałam przez kilkanaście lat leczenia depresji dwubiegunowej. Dobrał leki już na pierwszej wizycie, po miesiącu czułam się dobrze, obeszło się bez szpitala, gdzie zawsze wysyłała mnie moja dotychczasowa "pani doktór". I tak 6 razy. Teraz jest dobrze, zamierzam wrócić do pracy. Nie jestem ani senna ani wykręcona, jak po wcześniejszych psychotropach. Biorę tylko dwa leki, czuje się świetnie. Doktor jest super i w ogóle. Naj-naj-naj! Renia A.

Najlepszy psychiatra z tych u których miałem okazję się leczyć- dokładny, wyrozumialy, życzliwy. Ma super podejście do pacjenta, idealnie dobral mi leki, uprzedza o objawach ubocznych, trafnie zadaje pytania a przede wszystkim umie słuchać. Obecnie moja choroba ustępuje, biorę dawki leków bardzo małe, nadal jednak chodzę do doktora. Każde spotkanie z nim poprawia mi nastrój i dodaje wiary w siebie i w otaczających mnie ludzi. Polecam.

Po raz pierwszy odkąd choruję (trwa to bardzo długo) trafiłem do dobrego lekarza, fachowca. Zdecydowałem się na wizytę po wielu namowach mojej żony, która towarzyszy mi wiernie przez cały czas choroby. Przyszedłem do Doktora (przyjmuje na Mokotowskiej IPS) bez oczekiwania, że cokolwiek zmieni się w moim życiu. Podejmowałem już wiele prób leczenia, trafiłem w końcu do dobrego specjalisty, do mądrego, wyważonego człowieka. Spotkałem się z taktowną życzliwością, powściągliwością i z wielkim szacunkiem do pacjenta. Na pierwszej wizycie, po prawie godzinnym wywiadzie Dr Lenartowicz przypisał mi leki, wyjaśnił na czym będzie polegać ich działanie oraz, że potrzeba czasu by uzyskać poprawę. Jestem już po 4 wizytach u Doktora i czuję się znacznie lepiej. Mam świadomość, że leczenie będzie trwało długo, ale już teraz moje przypadłości i stany „wyciszyły się”, funkcjonuję dobrze, przesypiam nocy a to powoduje, że chce mi się żyć! Dziękuję Doktorze!

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Bardzo rzadko się zdarza spotkać na tyle odpowiedzialnego, kompetentnego i życzliwego lekarza. Jest konkretny, widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trafiłem do niego z dwubiegunówką, leczono mnie wcześniej czterema lekami łącznie. Bez poprawy. Dopiero dr Lenartowicz mnie dokładnie zdiagnozował i wyleczył. Teraz biorę jeden lek i czuję się dobrze.

Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego. Widać że zależy mu na pacjencie. Poczułam się bardzo dobrze już po samej rozmowie z nim. Leki też pomogły. Z pewnym opóźnieniem, ale tak miało być. Po depresji ani śladu. Lepiej śpię, lepiej mi idzie w pracy. Polecam każdemu. Jest dobrym fachowcem i człowiekiem. Zawsze doradzi, nie naciąga na mnóstwo wizyt i na drogie leki. Jest szczery, życzliwy i kompetentny w tym co robi.

Lekarz ze wspaniałym podejściem do Człowieka. Empatyczny i kontaktowy. Także świetny Terapeuta (to ważne). Zdecydowanie polecam.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Od początku wzbudził moją sympatię, chodzę do Niego regularnie, moje problemy są już mniejsze, po prostu mu ufam. To wspaniały lekarz. Jest bardzo życzliwy i serdeczny dla pacjentów. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On - byłoby dużo, dużo lepiej. Bardzo dobry Fachowiec, uprzejmy, ludzki, co zdaża sie rzadko w innych gabinetach. Traktuje mnie partnersko, zawsze dawał możliwość odczuć, ze też współuczestniczę w swoim leczeniu. Beata K.

Takich ludzi potrzeba w tym zawodzie. Wysłuchał, przeprowadził dokładny wywiad. Specjalista z najwyższej półki. Gorąco polecam Pana Doktora.

Gorąco polecam Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236