lekarz Jarosław Lenartowiczlekarz Jarosław Lenartowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog, Psychiatra

Lekarz specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy (ZUS-ZLA-L4), jak również udziela porad terapeutycznych i kontrolnych z zakresu psychiatrii przed, w trakcie i po zakończeniu terapii....

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Bardzo rzadko się zdarza spotkać na tyle odpowiedzialnego, kompetentnego i życzliwego lekarza. Jest konkretny, widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trafiłem do niego z dwubiegunówką, leczono mnie wcześniej czterema lekami łącznie. Bez poprawy. Dopiero dr Lenartowicz mnie dokładnie zdiagnozował i wyleczył. Teraz biorę jeden lek i czuję się dobrze.

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Lekarz ze wspaniałym podejściem do Człowieka. Empatyczny i kontaktowy. Także świetny Terapeuta (to ważne). Zdecydowanie polecam.

Najlepszy lekarz z tej branży, którego spotkałam przez kilkanaście lat leczenia depresji dwubiegunowej. Dobrał leki już na pierwszej wizycie, po miesiącu czułam się dobrze, obeszło się bez szpitala, gdzie zawsze wysyłała mnie moja dotychczasowa "pani doktór". I tak 6 razy. Teraz jest dobrze, zamierzam wrócić do pracy. Nie jestem ani senna ani wykręcona, jak po wcześniejszych psychotropach. Biorę tylko dwa leki, czuje się świetnie. Doktor jest super i w ogóle. Naj-naj-naj! Renia A.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236