lekarz Jarosław Lesman

1,9

Najgorszy lekarz jakiego miałem w życiu! Zero empatii ,zero zrozumienia, do tego jego wiedza medyczna błaga o pomstę do nieba. Ten człowiek nawet weterynarzem nie powinien być!

Byłam z mamą na wizycie u dr Lesmana. Lekarz uprzejmy, wszystko nam wyjaśnił, dał skierowanie na odpowiednie badanie.Obydwie z mamą jesteśmy zadowolone z wizyty.

Ten człowiek może powiedziec że jest lekarzem tylko jakiemuś kontrolerowi.. Wystarczy że pokaże papiery............... Ale ten człowiek nie potrafi leczyć. Nie potrafi się przyzwoicie zachować. Jest grożny i złośliwy dla pacjentów.

Ten człowiek może powiedziec że jest lekarzem tylko jakiemuś kontrolerowi..
Wystarczy że pokaże papiery...............
Ale ten człowiek nie potrafi leczyć.
Nie potrafi się przyzwoicie zachować.
Jest grożny i złośliwy dla pacjentów.

Doktor wysłuchał mnie i pomógł mi w bardzo trudnej i skomplikowanej sytaucji rodzinno-zdrowotnej.

Pan Lesman jest zwyczajnie lekarzem który słowo empatia wykreślił ze swojego słownika

Uchowaj ludzi przed takim pseudo lekarzem, ten pan nie umie rozmawiać z pacjentem jest arogancki i ordynarny. Człowiek który pomylił powołanie... moim zdaniem powinien prowadzić życie polityczne, czym też ostatnio się zajmuje i niech przy tym zostanie....

Ten lekarz po prostu nie lubi ludzi, ma jakiś problem ze sobą, ale wyżywa sie na chorym pacjencie.