dr n. med. Jarosław Lewandowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-) potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić. A efekty pracy rewelacja!

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i wielki fachowiec. Niesamowite podejście do chorego. Bardzo cierpliwy,tłumaczył po kilka razy sposób leczenia. W rozmowie z chorym zawsze szczery i taktowny. Operacja mimo, że obarczona dużym ryzykiem zakończyła się pomyślnie, doktor uporał się ze wszystkim. Dziękuję

Wspaniały lekarz. Gdyby wszyscy podchodzili z taką pasją do leczenia i podejściem do pacjentów to żyłoby się lepiej :-) uśmiech,opieka,profesjonalizm nic więcej już chyba nie muszę dodawać by w 100% określić Doktora.

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.

Bardzo kompetentny i uprzejmy, bardzo polecam. Pomógł nam w dalszym przekazaniu ojca do kliniki specjalistycznej. Oby więcej takich lekarzy !!!

Lekarz do którego mam pełne zaufanie, troche krótka wizyta. Bardzo miły i uprzejmy. Dostaliśmy skierowanie do kliniki ale tam już są takie kolejki, że szukamy prywatnie

Lekarz bardzo miły i uprzejmy, fachowo i kompetentnie tłumaczył rodziaj zabiegu. Może mogłaby być troche dłuższa wizyta ale to już zmora naszych czasów. Polecam

Wyjatkowy lekarz bardzo dobry fachowiec, cierpliwie tlumaczyl cale zagadnienie. Goraco polecam.