lekarz Jarosław Liśkiewicz

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

2,4
2,4
2,5

Polecam wszystkim Pana doktora Jarosława Liskiewicza , kompetentny , merytoryczny , z wiedza i doświadczeniem . W 2000 roku wykonał mi operacje haluksa , moja stopka wyglada swietnie !!! , nie mam żadnych przykrych dolegliwości . Niedawno wykonywałam operacje na druga stopę , w Poznaniu , efekt operacji ,do poprawy albo życie z zniekształconym palcem 😩, w Poznaniu powinni uczyć sie od naszego lekarza ! . Żal, ze doktor juz nie praktykuje w szpitalu , wiele osób byłoby szczęśliwych do końca życia . Pozdrawiam, Ewa S :) .

Jestem mile zaskoczona ,gdyż przed pierwszą wizytą czytałam o doktorze negatywne opinie . Okazało się że pan doktor jest kompetentny , grzeczny, starał się jak mógł . Miałam złamaną rękę z przemieszczeniem ale nie zgodziłam się na operację w szpitalu i tu w przychodni u pana doktora otrzymałam pomoc , leczenie zakończone pozytywnie . Dodam jeszcze że widziałam uśmiech , lekarz cieszył się razem ze mną . Dziękuję Panie Doktorze . D.S.

To jest jakies nie porozumienie ze ten Pan lekarz jeszcze przyjmuje i ma pacjetow dla mnie to dramat leczyć sie u tego Pana.A odnośnie podejścia do pacjęta to porażka brak kultury to delikatne stwierdzenia,juz czas żeby ta przychodnia zmieniła ortopede.

Szkoda słów i nerwów na tego doktorka. Nie miły facet żeby nie powiedzieć, że arogancki chamuś. W dodatku naciąga służbę zdrowia na niepotrzebne wydatki przepisując rerehabilitacje, która i tak nie odnosi porządnego efektu zamiast załatwić sprawę jednym zastrzykiem za którego i tak płaci pacjent. Jedno Wielkie Nieporozumienie. Te wszystkie komentarze na temat tego niby doktorka to szczera prawda.

badanie bardzo powierzchowne poszedłem do tego lekarza bo nie miałem innego wyjścia żałuję że nie sprawdziłem wcześniej opinii o tym lekarzu całkowicie zlekceważył objawy i mnie jako pacjęta nie polecam

Potraktowal mnie jak intruza pomimo wyliczania przeze mnie moich dolegliwosci stwierdzil,ze nic mi nie jest.Kazal schudnac i zaproponowal tabletki przeciwbolowe.

Szkoda słów,potraktował mnie jak intruza!!!!!!!Nigdy więcej do niego nie pójdę,a chodziłam tylko dlatego,że nie miałam wyboru.Wolę żeby bolało,niż bycie traktowaną jak zło konieczne!!!!Mam nadzieję,że ktoś kiedyś wygarnie temu Panu prawdę w oczy,ja niestety mam za dużo taktu.

nie rozumiem jak taki ktos moze byc lekarzem?!? śmiechu warte najpierw rozłozył ręce i nie wiedział jak mi pomóc potem przepisał tyle leków ze dostałam drgawek jak poszłam na następną wizyte i powiedziałam ze leki mi nie służą i boje sie je brac i że przeczytałam duzo złych rzeczy o nich na necie to kazał mi wyjśc i leczyć sie przez internet !!!!!!!!!