dr Jarosław Machalica

3,3
3,2
3,6
3,2

Chodziłam do tego lekarza dobre 8 lat, jeszcze jako nastolatka i byłam z niego zadowolona do momentu kiedy z mężem zapragneliśmy mieć potomka i zaczęły się problemy z zajściem w ciążę. Jeżeli chodzi o wiedzę ogólną to ten lekarz ją ma, natomiast kiedy powstaje jakiś problem rozkłada ręce i zostawia pacjentkę samej sobie. Nie zlecił mi nawet podstawowych badań do wykonania, kazał udać się od razu do prywatnej kliniki ( nie podając konkretnych namiarów) dodam iż w swojej ofercie lekarz ten niby leczy bezpłodność? Byłam bardzo rozczarowana ostatnią wizytą u ...

lekarz ten niby leczy bezpłodność? Byłam bardzo rozczarowana ostatnią wizytą u tego lekarza, traktowałam go jak przyjaciela, który w chwili kiedy go najbardziej potrzebowałam zatrzasną przede mną drzwi mówiąc " Jak pani zajdzie w ciąże zapraszam prywatnie". Pan Machalica po kilku latach zmienił się na gorsze, jest bardziej łasy na pieniądze
i tym sposobem z dobrego lekarza zamienił się w przeciętnego niewyróżniającego się z tłumu. Wiele z moich znajomych również zrezygnowało z usług tego lekarza ponieważ nie zlecał badań przysługujących na fundusz, kazał robić prywatnie. Jeżeli chodzi o zwolnienia lekarskie osoby ciężarnej to trzeba się udać prywatnie bo jak twierdzi lekarz "na fundusz nie może". Nie miłe wrażenie robi również starsza pani w rejestracji (Femina), która jest bardzo nie miła, jakby siedziała tam za karę.

Witam. KOBIETY ZASTANÓWCIE SIE GLEBOKO NAD WIZYTA U PSEUDOLEKARZA!!!! Moja ciaza była potwierdzona u niego w 6 tygodniu i 9 tygodniu. w 6 tygodniu pokazał mi na usg ze jest ciaza- nie badal przepływów, serduszka itd. Kazal przyjsc za 3 tyg. w 9 tygodniu tj 13.10.2011 po minie lakarza wiedzialam ze cos nie gra! Kazalam, zeby pokazal mi na usg obraz- nie ruszal sie, nie pulsowal, wygladal jak maly kokonik przyklejony do scianki. Byla to II ciaza wiec bylam swiadoma ze serce powinno bic. Na tej wizycie mial zalozyc karte ...

Witam. KOBIETY ZASTANÓWCIE SIE GLEBOKO NAD WIZYTA U PSEUDOLEKARZA!!!!
Moja ciaza była potwierdzona u niego w 6 tygodniu i 9 tygodniu. w 6 tygodniu pokazał mi na usg ze jest ciaza- nie badal przepływów, serduszka itd. Kazal przyjsc za 3 tyg. w 9 tygodniu tj 13.10.2011 po minie lakarza wiedzialam ze cos nie gra! Kazalam, zeby pokazal mi na usg obraz- nie ruszal sie, nie pulsowal, wygladal jak maly kokonik przyklejony do scianki. Byla to II ciaza wiec bylam swiadoma ze serce powinno bic. Na tej wizycie mial zalozyc karte ciazy i dac na wyniki - nie dal. Powiedzial ze zalozy karte jak uslyszy serduszko i da na wyniki za 2 tyg.(na wizycie 27.10.2011 roku)Powiedzial ze ciaza jest za mala trzykrotnie i ze zapisze mi super lek "Duphaston" na odchodne powiedzial ze jak zaczne krwawic to mam dzwonic. Coś mi nie pasowalo... serce nie bilo w 9 tyg?, leki na podczymanie? ale czego? w piatek 14.10.2011 pojechalam do innego lekarza w celu zbadania na innym sprzecie- wyrok ciaza martwa od 3 tyg. a ja na lekach na podtrzymanie!!!!!! skierowanie do szpitala. Wczoraj 17.10.2011 mialam zabieg - wyszłam dzisiaj do domku - Pisze zeby was ostrzec. Lekarz nie bada, tylko odwala 10 minut wizyty, mnie nie badal ginekologicznie, nie sprawdzal PH, totalnie mnie olał. Liczyl ze problem sie sam rozwiaze w szpitalu. Pół szpitala już wie jak mnie urządzil- nie polecam, było to zagrozenie mojego zycia zakazeniem i Bóg wie czym jeszcze!!!!!

Powiem tak. lekarz jest dobrym lekarzem. Mily ale znowu malo mowny. Lecz gdy zaszlam w ciaze lezalam w szpitalu niemal dwa razy w ciagu miesiaca. Raz bylam na wizycie i pow mi ze mam silne skurcze ktorych wogole nie czulam i ze zaczyna sie porod. strasznie sie przestraszylam.tak wiec wyslal mnie do szpitala. tam w szpitalu badal mnie doktor maciejewski ktory moim zdaniem jest lepszym lekarzem. okazalo sie ze nie mam ani skurczy ani nie rodze. Machjalica uwazam ze jest zbyt bardzo strachliwy. Byc moze jeest to spowodowane czyms co sie mu przytrafilo kiedys w przeszlosci. nieiwem. drugim przykladem to iz mialam torbiela. wypisal mi skierowanie do szpitala na operacje ktora byla niby konieczna. okazalo sie iz wcale nie byla konieczna. wystarczylo tylko isc do niego prywatnie i zaraz czlowiek byl inaczej trtaktowany i co najwazniejsze niebylam KROJONA. PoZdrawIam

polecam go. Kiedy u niego bylam, nie potraktowal mnie przedmiotowo. Wykryl u mnie ciaze w 6 tygodniu dzisiaj jestem w 10 i bylam u niego 2 razy. Za pol roku bede pelnoletnia, obawialam sie ze potraktuje mnie jakos gorzej ale nie. Jest do mnie mily, wszystko tlumaczy, kazal zrobic badania :) Jedyny minus ze za zdjecie usg skasowal mnie 10 zl.. myslalam ze takie zd dostaje sie za darmo. Ale i tak, polecam go.

Witam. Lekarz godny zaufania, mało mówny ale mówi z sensem i wszystko na spokojnie potrafi wytłumaczyć. Chodzę do niego już pewien dłuższy okres czasu jest dobry, kompetentnym specjalistą. Ma dużą wiedzę i wysoka kultura. Polecam wszystkim.

Ja bylam prywatnie.Nie polecam. Zostalam bardzo nieprofesjonalnie potraktowana. Mialam robione badania gdzie wyszlo zapalenie i Pan Doktor Machalica to totalnie olal.

Świetny lekarz przez 6 lat nie mogłam zajść w ciążę,a dzięki jego leczeniu jestem właśnie w 4 tygodniu ciąży. Pozdrawiam:-)

Uprzejmy, kompetentny. Nie podchodzi do pacjentek przedmiotowo. Tłumaczy problem. Polecam tego lekarza

Rzeczowy, konkretny, sympatyczny.Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, nie traktuje ich przedmiotowo,jest cierpliwy. Wydaję mi się że ma dużą wiedzę medyczną i szybko potrafi diagnozować chorobę.

Wspaniały lekarz godny polecenia,uratował mi życie i dał szansę na to że będę mogła mieć dzieci ,potrafi bardzo szybko zdiagnozować chorobę.