Jarosław Mącznik

2,9

super ginekolog najpierw poprowadzil ciaze po urodzniu bezbolesnie usunal nadzerke jestem bardzo zadowolona jest kompetentny i uprzejmy

Uważam,że jest to najlepszy lekarz, mi bardzo pomógł, wydał trafną diagnozę. Wcześniej byłam u kieleckiego "eksperta", który oprócz wzięcia kasy nic nie stwierdził.

zawsze jestem traktowana przez doktora z szacunkiem i kultura zawsze mi pomogl kompetencja 100 procent polecam bardzo a zawsze do dobrego lekarza jest duzo pacjentek zlosliwe komentarze byly sa będą

TZW.DOKTOR MĄCZNIK TO OSZUST I NACIĄGACZ!!! DROGA PACJENTKO JEŚLI MASZ ZA DUŻO CZASU I PIENIĘDZY TO WPADNIJ DO CHĘCIŃSKIEJ PORADNI GDZIE ON PRACUJE A POCZUJESZ ULGĘ- W PORTFELU I ODCISKI NA PUPIE OD SIEDZENIA GODZINAMI W POCZEKALNI! BO JEŚLI CZUJESZ IŻ MASZ PROBLEM TO POSZUKAJ SPECJALISTY I OMIJAJ MĄCZNIKA SZEROKIM ŁUKIEM ! NA USG ZNA SIĘ JAK ŚWINKA NA GWIAZDACH A LEKI KTÓRE PRZEPISUJE LECZĄ ALE NIE TE SCHORZENIA Z KTÓRYMI PRZYSZŁAŚ, NIE MASZ NADRZERKI ALBO POLIPÓW TO ON CI JE ZNAJDZIE! TYLKO W CZWARTEK ! I ZA 250 ZŁ... A I BĄDZ PEWNA ,ŻE TWÓJ PRZYPADEK I HISTORIĘ CHOROBY POZNA KAŻDA KOLEJNA PACJENTKA

Może i on rysuje,tłumaczy-ale nie potrafi leczyć, jego uprzejmość i tzw."kompetencja" ma jeden cel-wizytę w czwartek na prywatnej wizycie w "państwowym" gabinecie na państwowym sprzęcie, gdzie strasząc nadżerkami i innymi "groźnymi " chorobami potrafi wszystko "wyleczyć".To jest gawędziarz a nie lekarz, gdyby nie prawdziwy specjalista z Kielc już by mnie nie było.Zdecydowanie nie polecam tego pana.

Witam wszystkich wypowiadających się na forum o w/w lekarzu, nie można mieć zaufania ani polecać usług lekarza który podczas studiów bezpodstawnie oskarżył swojego kolegę o współpracę z SB, opowiadając wyssane z palca historie, swoimi konfabulacjami szkodząc innym.

nie ma chyba specjalizacji z ginelogii . nie zleca wielu badan. Zle wykonuje USG.

nie ma chyba specjalizacji z ginelogii .
nie zleca wielu badan. Zle wykonuje USG.

mało spotykany przypadek: tłumaczy, wyjaśnia, rysuje,...ciesze się że trafiłam do takiego lekarza!

SUPER LEKARZ NAPRAWDĘ JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA!!!!!!!!!!!! I KTO PISZE O NIM ZŁE OPINIE TO NA PEWNO NIE SĄ PRAWDZIWE TYLKO KTOŚ TO ROBI NA ZŁOŚĆ.

Ja znam Pana doktora jeszcze z czasów kiedy pracował w Pińczowie i Busku. bardzo dobrze wspominam wizyty i poród w jego obecności... żeby być przy porodzie przyjechał o 2 w nocy do szpitala. myślę że nawet jeśli się zmienił to i tak jest dobrym fachowcem