Jaroslaw Madrzak

Onkolog

Witam, pierwsza wizyta u onkologia po diagnozie z oddziału Pulmonologii o nowotworze pluca. ZERO rozmowy, wyjaśnienie, opcji leczenia, rokowań NICZEGO!!!! Tylko numerek skierowania na oddział dzienny chemioterapii i zdzwienie że ktoś szuka pomocy w Gdańsku zamiast w lokalnym (straszliwym) szpitalu. Nie polecam, dramat... szkoda ze człowiek w takich sytuacjach ma ściśnięte gardło bo dobrze by było takiemu kilka słów w oczy powiedzieć.

Moim zdaniem świetny onkolog. Moje leczenie trwało 6 tygodni w szpitalu i 6 miesięcy po za nim więc wiem co pisze. Lekarz pierwsza klasa! Zna się na robocie! Jak ktoś źle pisze na temat dr Jarka to go nie zna i chyba pisze o innej osobie. Miły sympatyczny lekarz, Kompetentny, Poświęci czas pacjentowi, wytłumaczy cały przebieg leczenia, ciągle kontroluje stan pacjentów czy leczenie przebiega prawidłowo. Nic dodać nic ująć lekarz na 5.

Miły sympatyczny lekarz,
Kompetentny,

Nic dodać nic ująć lekarz na 5.

Kiedy czytam takie opinie jak ta powyższa to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Pani ma pretensje, że lekarz nie stwierdził raka!!! No koniec świata, pierś boli a tu guza brak więc trzeba lekarzowi złą opinię wystawić. Puknij się w łeb !

Lekarz bardzo konkretny.Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta fachowo.Potrafi umiejętnie rozwiać wątpliwości dotyczące sposobu i metody leczenia .Podczas każdej wizyty szczegółowo analizuje samopoczucie pacjenta.W moim odczuciu doświadczony fachowiec.Miły i sympatyczny.Polecam.

Od początku wizyty miałam wrazenie ze Pan doktor bardzo sie spieszył, nie wysłuchał do końca moich uwag, obserwacji. Dokucza mi od dłuższego czasu ból w prawej piersi- tak ze nie moge swobodnie ruszać prawą ręka, jestem w grupie podwyższonego ryzyka,mimo to lekarz stwierdził ze większość kobiet boryka sie z takimi problemami. Po krótkim badaniu stwierdził ze nie wyczuwa żadnych poważnych zmian. Jedyny plus to to ze wypisał skierowanie na usg