lekarz Jarosław Maj

Lekarz porażka przy kiepskich wynikach cyt miałam mieć kolpo a dr nie przygotowany. Brak jakich kolwiek wyjaśnień na temat tego co mi dolega, najlepiej jakbym z neta sobie poczytala. I raczej jak dla lekarza nie powinno mieć znaczenia czy jestem na NFZ czy prywatnie. I generalnie z moja dolegliwością od kiedy wiem co mi jest chodzę ponad miesiąc. Dodatków sam stwierdził ze jedno badanie to nie potrzebnie robił. Więc?? No daje do myślenia

nie byłam zadowolona. zmieniłam lekarza już kilka lat temu. lekarz od nadżerek? śmiechu warte... chyba co pacjent to podejście. miałam nadżerkę i problemy z powracającym stanem zapalnym który był nieznośny dla mnie(upławy, pieczenie, dyskomfort przy współżyciu). pan doktor nic sobie z tego nie robił a jak przyszłam do niego z wynikami między pacjentkami to powiedział że samo przejdzie. trafiłam do innego lekarza który w końcu mnie wyleczył. nie polecam. miły jest to fakt ale nie chodzi się tam na pogaduchy...

Wspaniały, z profesjonalnym podejściem Pan doktor. Prowadzi moją drugą ciążę. Zawsze życzliwy, uśmiechnięty, do "pogadania", pożartowania:) Godny zaufania i polecenia.

Godny zaufania i polecenia.

lekarz warty polecenia,szkoda tylko,że nie pracuje w szpitalu i niemorze być przy pacjętce gdy ona rodzi.

Byłam u doktora w piątym tygodniu ciąży. Wizyta trwała 3 minuty. Powiedział, że na tak wczesnym etapie nie robi się usg, ponieważ można uszkodzić płód, a i tak mi nie powie czy ciąża jest żywa czy nie. Wizytę uznał za "niebyłą" i tyle. Nawet nie zbadał mnie, a na moją sugestię co jeśli ciąża jest pozamaciczna stwierdził, że przecież nie mam żadnych objawów (to wyczytał mi pewnie z twarzy). Nie przeprowadził też ze mną wywiadu, więc nie dowiedział się, że pierwszą ciążę poroniłam, czy biorę kwas foliowy, kiedy miałam robioną cytologię itd. Kolejną wyznaczył mi w óśmym tygodniu - też bez usg! Nie polecam.

bardzo mily lekarz, profesjonalista zna sie na tym co robi, nie czuje się pośpiechu w gabinecie, jak idziesz z wynikami nie bierze złotówki :)prowadzi moje hpv i czuje się bezpiecznie

Wspaniały lekarz,pełne zaufanie,sympatyczny,uprzejmy,przede wszystkim bardzo dobry lekarz w swoim zawodzie,prowadził mi ciąże i jestem bardzo zadowolona.Polecam.

Zdecydowanie polecam każdej kobiecie. Długo szukałam lekarza, który wzbudzi moje zaufanie i dokładnie wytłumaczy chorobę. No i znalazłam :)

Zdecydowanie polecam każdej kobiecie.

bardzo dobry lekarz,polecam,u mnie prowadził ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń,a co najważniejsze zna się na tym co robi:)

Super facet, wszystko dokładnie wyjaśnił, spędziliśmy tam ok. 25 min. i nie wiął ani grosza.