dr n. med. Jarosław Majowski

Gastroenterolog

Zaczęłam leczenie u doktora i widzę, że jest nam po drodze. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Pomimo wizyt na NFZ nie "zbywa" pacjenta jak to inni specjaliści potrafią. Udziela odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane ze stanem zdrowia. Jest BARDZO kulturalnym, wyrozumiałym i miłym człowiekiem. Nie jest to bez znaczenia ponieważ akurat z dolegliwościami gastrologicznymi duża grupa pacjentów odwleka wizyty u tego typu specjalistów często z powodu dyskomfortu badań, które trzeba przejść. Doktor stwarza tak pozytywną atmosferę podczas wizyty, że zapomina się o niepotrzebnym wstydzie.

Bardzo bałam się gastroskopii, Pan doktor i Panie pielęgniarki bardzo miło się ze mną obeszli. Jeżeli kiedykolwiek będe miała mieć jeszcze gastroskopię to tylko u doktora Majewskiego.

lekarz godny polecenia! zajmuje się problemami wstydliwymi a mimo to czułam się przy nim dobrze, wzbudza zaufanie i jest bardzo kompetentny.

Lekarz kompetentny,uprzejmy,po prostu ma się wrażenie,że mój przypadek choroby jest dla Niego ważny.Nie stwarza sztucznej bariery,jaka często występuje między lekarzem i pacjentem.Jest to lekarz z powołania.Cieszę się,że w końcu trafiłam na prawdziwego "Fachowca".

Bardzo uprzejmy, kontaktowy lekarz.Pacjentowi poświecą sporo uwagi,stara się postawić właściwą diagnozę.

wspanialy fachowiec,mily poswiecajacy czas pacjentowi bez wzgledu na rodzaj wizyty,spelnil moje oczekiwania i bede sie leczyla u takiego specjalisty,polece takiego lekarza znajomym

Polecam wszystkim P.Doktora.Podejście do pacjenta wzorowe.Dużo czasu poswiecił na wytłumaczenie mojej choroby.Miły i sympatyczny.

Świetny lekarz! Uprzejmy, miły, bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie, oraz bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Naprawdę świetny lekarz przykładający się do wyleczenia pacjenta.

Naprawdę świetny lekarz przykładający się do wyleczenia pacjenta.

grzeczny dobry fachowiec.\interesuje się pacjentem.Pomógł mnie i mojej rodzinie.Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Karpacz"?

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Wrocławska 8