lekarz Jarosław Marcinkiewicz

Reumatolog

2,5

Udaje że się stara ale nic więcej. Po tylu latach pracy powinien coś umieć, no ale trzeba było by się naprawdę przyłożyć do nauki. Szkoda czasu na chodzenie do niego. Chory zawsze ma nadzieję, że lekarz wie co robi i wreszcie mu pomoże. Mnie pomogła dopiero zmiana lekarza.

Niestety nie pomógł mi w niczym. Mimo jeżdżenia przez 2 lata do doktora. Tylko udawał, że coś robi i się stara. Na koniec bez powodu pozbawił mnie leczenia biologicznego kłamiąc, że szpital nie ma na nie pieniędzy. Potem dowiedziałem się, że szpital niewykorzystane pieniądze oddał do NFZ.

Po 2 latach leczenia u kilku reumatologów przestalem mu wierzyc. Jedno mówi co innego robi. A jak potem zmienilem lekarza to okazalo sie, ze to jego leczenie bylo do bani. Fakt ze sie jest w szpitalu nie oznacza, ze lekarz pozjadal wszystkie rozumy i wie wszystko. Nie polecam. Samo dobre wrazenie to przy leczeniu zapalenia stawów to troche za malo.

Rzeczowy i sympatyczny lekarz. Zna się na leczeniu i bardzo mi pomógł. Dobry fachowiec, godny polecenia.