Bardzo profesjonalny, kontaktowy, konkretny lekarz. Według mnie pasjonat swojej pracy, człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, subtelności i inteligencji. W swojej pracy jest bardzo rzetelny, decyzję co do leczenia i proponowanych zabiegów świadczą o ogromnym doświadczeniu praktycznym. Wielki człowiek o niewybujałym ego. Zaprzeczenie medycznego celebryty. Bardzo dziękuję, Panie doktorze za udany zabieg. Bogumiła Nejman.

Termin oczekiwania krótki. Zabieg wykonany bardzo dobrze. Lekarz miły, cierpliwy i uprzejmy. Polecam Pana Doktora.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z c 10 letnią córką do Pana doktora Markowicza. Córka miała usuwany guzek na policzku. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Oby więcej takich lekarzy zwłaszcza że nie było to prywatne leczenie.

Bardzo profesjonalny i godny zaufania lekarz. Swoją pracę wykonał rewelacyjnie i pomógł mi się pozbyć kompleksu. Jeżeli tylko ma się środki na zabiegi tego typu nie powinno się dłużej zwlekać!

Godny polecenia .Jestem zadowolona z leczenia i efektów.Doktor od początku budził zaufanie i czuło się jego wiedzę i kompetencje.

U doktora Markowicza odbywam konsultacje już od wielu lat, w prawie wszystkich moich problemach związanych z bliznami- a było ich wiele. Od blizn na nogach, aż po blizny po dużych ranach i widocznych miejscach na głowie. Pomógł mi zwłaszcza po wypadku, w wyniku którego na głowie miałem wielką bliznę. Dzięki konsultacji i zabiegowi u doktora Markowicza obie moje blizny na głowie i twarzy są teraz praktycznie niewidoczne.

Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam do Pana doktora Markowicza dzięki poleceniu koleżanki.A teraz polecam go dziewczynom , które wahają się co do wyboru chirurga.Zawsze chciałam zmniejszyć nos i jak odłożyłam pieniądze-spełniłam moje marzenie. Podobało mi się ,że nie obiecywał cudów ale rzeczowo opowiedział jak będzie.I wszystko się spełniło.Wyszło lepiej niż się spodziewałam.Nabieram większej pewności siebie .Dziękuję doktorze(:

Z czystym sumieniem polecam. Wspaniały chirurg dziecięcy.

Z czystym sumieniem polecam. Wspaniały chirurg dziecięcy.

Bardzo dobry lekarz,robił mi korekcę powiek jestem b. zadowolona -polecam.B.M.

Bardzo dobry lekarz,robił mi korekcę powiek jestem b. zadowolona -polecam.B.M.

Bardzo miły, sympatyczny, budzi zaufanie. Oczywiście do tego bardzo kompetentny.